MalajziaiNagydíj

Retro - Perez ragyog, Alonso megsiratja mérnökét

Két hőse volt a 2012-es Malajziai Nagydíjnak: Fernando Alonso pályafutása egyik legjobb versenyzésével csalt könnyeket Andrea Stella szemébe, Sergio Perez pedig lenyűgöző produkcióval robbant be az F1 élmezőnyébe.

Méltán Elfeledve: A sosemvolt csapat 2002-ből

A 2002-es Malajziai Nagydíjon feltűnt egy csapat, mely rajthoz sem akart állni, de végül be sem engedték őket a pályára – ötéves motort raktak az autóba, a hátsó szárnya egy háromülésesről származott.

Ricciardo: Én lettem a parasztok bajnoka

A bajnokságban Mercedesek mögött záró ausztrál mondhatná, hogy többször kellett volna nyernie idén, de inkább nem teszi. Nem a malajziai győzelem volt szezonjának csúcsa.

Két év múlva búcsúzik a Malajziai Nagydíj

Ami eddig csak híresztelés volt most már biztosnak tekinthető: Malajzia turisztikai és kulturális minisztere megerősítette, hogy 2018 után nem rendeznek több F1-es futamot az országban.

Már 2017-ben elmaradhat a Malajziai Nagydíj

A Malajziai Nagydíj szervezői a csökkenő nézőszámok miatt úgy gondolják, az F1-nek nincs jövője Sepangban - Abu Dhabiban fognak tárgyalni Bernie Ecclestone-nal a futam jövőjéről.

Veszélyben a Malajziai Nagydíj jövője

A sepangi pálya tizennyolc éve kirobbanthatatlan az F1-es versenynaptárból, a szervezők azonban mégis azt fontolgatják, hogy financiális tényezők miatt lemondanak a rendezés jogáról.

Lauda válasza az elméletekre: Minden baromság

A Mercedes csapatelnöke annak nevezte a Hamilton elleni konspiráció ötletét, most pedig a Red Bull elképzelését hurrogta le az F1-es világbajnok kiesése kapcsán.

Raikkönen szerint ezért jobb a Mercedes

A finn ferraris időbüntetése ellenére sem tudta megverni Nico Rosberget. Kimi Raikkönen úgy vélekedik, a Mercedes-előny egy fontos része a motorfokozatokban rejlik.

Formula Junior: Csak egy pillanat

Button 300. futama, Alonso 45 rajthelyes büntetése, Vettel gyors kiesése, rengeteg csata, Hamilton gondja, főként ezekről szólt maláj hétvége. Ebben a cikkben a Malajziai Nagydíj eseményeit dolgozzuk fel.

Ricciardo csak hátrébbról tud nyerni - Sepangi statisztikák

Mikor szerzett utoljára kettős győzelmet a Red Bull, miben vallott kudarcot ismét a Mercedes és hogyan szerepelt Jenson Button mások 300. futamához képest? A Malajziai Nagydíj statisztikai összefoglalójából kiderül!

Massa: Nekem rosszabb volt, mint most Hamiltonnak

Együtt érez az F1-es világbajnokkal Felipe Massa, aki a sepangi drámát saját 2008-as hungaroringi motorhibájához véli hasonlónak. A brazilnak azonban ennél sokkal keményebb csapást is át kellett élnie…

Hat másodperc: Ennyire balszerencsés Raikkönen

Kiszámolták, hogy a finn versenyző három tizedmásodpercet veszített körönként a Nico Rosberggel való ütközés következményeként. Ha az autó nem sérül ennyire, meglett volna a dobogó.