2024. július 5. péntek

Hamilton

„Egyetlen beállítást szeret az autó” – Hamilton

A hétszeres F1-es világbajnok szerint határozottan közeledtek az élmenőkre, de további tizedekre és fejlesztésekre lesz szükségük, hogy felvegyék velük a versenyt.

Sainz szerint Hamilton nem hagyott helyet: „A stewardok eddig máshogy ítéltek”

Rossz stratégiát választott a Ferrari, így lett csak hatodik hazai nagydíján Carlos Sainz. A spanyol és Hamilton véleménye eltér az 1-es kanyarban történt incidensről.

Hamilton idén először dobogón: „Egy jobb rajttal…”

Dicsérte a Mercedes stratégiáját és bokszmunkáját, de a futam gyenge pontjára, rajtjára is rámutatott a Spanyol Nagydíj harmadik helyezettje. Sosem várt még ennyit két dobogó között.

F1-es Spanyol Nagydíj – a futam végeredménye

Verstappen idei hetedik győzelmét hozta Barcelona Norris és a 2024-ben először dobogóra álló Hamilton előtt: mutatjuk a tizedik verseny eredményét.

Verstappen nyerte az F1-es Spanyol Nagydíjat Norris előtt

Az eltolt stratégiával sem volt esélye a McLaren britjének Barcelonában, a Red Bull világbajnoka hetedik győzelmét aratta 2024-ben. Hamilton idén először a dobogón.

„Nyolc autónak van esélye nyerni” – Norris

A pole-pozíciós mclarenes és Max Verstappen is kiélezett küzdelmet vár az F1-es Spanyol Nagydíjon – de még Lewis Hamilton is beleszólna a csatájukba.

F1-Archív: Rosberg dühös Hamiltonra

Döntenek a DRS-ről, ellopták Schumacher adatait, Frentzen a Toyotához igazolhat, a Mercedes mai pilótái pedig már három éve sem értettek egyet. Hírek az előző évek június 23-áiról.

Hamilton szerint már közel van az élmezőny

A két Mercedes a Ferrarikat megelőzve várhatja majd a spanyol futam rajtját, Hamilton-Russell sorrendben. A hétszeres világbajnok hálás a nagy fejlődésért.

F1-Archív: Hamilton nem bírja a felhajtást

Csak 2014-től lesz „zöldebb” a Formula-1, beszáll a Pirelli, távozik a Michelin, létrejön a BMW-Sauber házasság. Június 22-i hírcsokrunk a száguldó cirkusz világából.

Hamilton, szabotázsvád, Briatore – pénteki F1-es hírek

Hamilton-vezetés a Spanyol Nagydíj péntekjén, a rendőrség is nyomoz az anonim Mercedes-levelek ügyében, fejlesztések a Ferrarinál és a Red Bullnál.

„Jobbnak tűnik az autó” – Hamilton

A hétszeres F1-es világbajnok úgy érzi, ott vannak az élmezőny közvetlen közelében Barcelonában. Russell az egykörös és a versenytempót is dicsérte.

Anonim levelek Hamilton szabotálásáról: a rendőrség is nyomoz

Ismeretlen címről üzenetek láttak napvilágot Hamilton állítólagos házon belüli szabotálása kapcsán. Toto Wolff jelezte: a rendőrséget is bevonták az ügybe.