MotoGP

Formula Motocast: Martin már favorit, MotoGP a Balatonnál?

Három pontra olvadt a különbség az első két ázsiai futam után Francesco Bagnaia és Jorge Martin között, miközben a 2024-es naptárban tartalékpályaként tűnt fel a Balaton Park Circuit.

Toyota-reakció, Mercedes vs. Ferrari – vasárnapi F1-es hírek

Ricciardo örül, hogy kirúgta a McLaren, szorosabb 2024-et vár Horner, Martin nyerte a MotoGP Japán Nagydíját: egy helyen a napi hírek.

Ducati: Marquez döntött, elhagyja a Hondát

Bár bejelentés még mindig nincs, immár a Ducati igazgatója is arról beszélt, hogy felülhet az egyik motorjukra a nyolcszoros világbajnok.

Martin nyerte az esős-megszakított futamot

A Pramac spanyolján a trükkös körülmények sem fogtak ki a MotoGP Japán Nagydíján, így három pontra megközelítette Bagnaiát. Marquez idén először dobogón.

Martin újabb sprintgyőzelemmel közelített Bagnaiára

Idén már ötödször nyert szombaton a MotoGP-ben a Pramac spanyolja, aki Motegiben Bindert és a vb-éllovast utasította maga mögé.

Martin rekorddal a pole-ban Bagnaia előtt

Idén másodszor szerzett rajtelsőséget a MotoGP-ben a Pramac spanyolja, megelőzve a vb-éllovas olaszt és a KTM-es Millert. Bezzecchi bukás után negyedik.

Perez világbajnok lenne, a Honda fejleszt – pénteki hírek

Sergio Perez jövőre ismét célba venné a világbajnoki címet, az Aston hatalmas veszteséggel zárta az előző évet, a Ferrari pedig legyőzné a Mercedest.

MotoGP-naptár és legyőzhető Verstappen – szerdai hírek

Megérkezett a MotoGP 2024-es versenynaptára, amiben helyet kapott a Balaton Park Circuit is! Perez pszichológust fogadott maga mellé, Vettel szerint pedig Verstappen is legyőzhető.

MotoGP, WRC: a hétvége menetrendje

A MotoGP Japánban, a Superbike-vb Portimaóban versenyez, a WRC szezonja Chilében folytatódik, a kamionosoké pedig Jaramában zárul – itt a program.

22 futam és magyar tartalék a MotoGP-naptárban

Közzétették a 2024-es MotoGP-menetrendet, amely rekordszámú versenyből fog állni, a Balaton Park Circuitet pedig hivatalosan is tartalékhelyszínnek jelölték.

Mitől támadt fel a Honda az Indiai GP-n?

Az idei szezon fényében meglepően erősen muzsikált Marc Marquez és Joan Mir alatt is a Honda a MotoGP Indiai Nagydíján: előbbi elmondta, mi a teóriája.

„Nem követhetek el ilyen hibákat” – Bagnaia

Második helyet dobott el magától az Indiai GP-n a regnáló világbajnok, így 13 pontra olvadt az előnye – pedig ellenfele kiszáradással küzdött a hajrában.