MotoGP

Martiné az indiai sprint, Marquez dobogón

A pole-os Bezzecchit már a start után megtorpedózta a csapattárs, így a pramacos kényelmes győzelmet aratott Bagnaia és a Hondával dobogós Marquez előtt.

Bezzecchi 43 ezreddel a pole-ban Martin előtt

Két szatellit ducatis küzdött meg a rajtelsőségért az első indiai MotoGP-n. A vb-éllovas még az első sorban, a Repsol Hondák a másodikban.

Ferrari-vezér és McLarent segítő Sainz – keddi F1-es hírek

Vasseur „több mint büszke” a Scuderiára, új gumit tesztel a Pirelli, vízumkáosz a MotoGP Indiai Nagydíja előtt: egy helyen a napi hírek.

Két pálya is esélyes a MotoGP Magyar Nagydíjára

A tervek szerint jövőre tartalékhelyszín lehet a Balaton Park Circuit, 2025-ben pedig a Hungaroringen versenyezhet a mezőny.

Formula Motocast: Bagnaia csodát tett, Marquez Ducatira ül?

A barcelonai rajtbaleset és következményei, a misanói versenyek és a Marc Marquez jövője körüli pletykaáradat: ezekről beszélgettünk friss adásunkban.

Indul a szingapúri F1-es hét – hétfői hírek

Alonsót nem frusztrálja Verstappen dominanciája, Russell szerint fontos a második hely, Marquez rövidesen dönt a jövőjéről: egy helyen a napi hírek.

Marini-vezetés, Honda- és Yamaha-kudarc a misanói teszten

A VR46 olasz versenyzője volt a leggyorsabb hétfőn a MotoGP-teszten, ahol Quartararo és Marquez sem volt elragadtatva a 2024-es prototípusoktól.

Marquez: Három tervem van, rövidesen döntök

A Honda 2024-es prototípusának kipróbálása után a spanyol elmondta: a problémák többé-kevésbé ugyanazok, mint eddig – a jövője pedig hamarosan eldől…

Könnyebb autók, tarolni akaró RB – vasárnapi F1-es hírek

Alonso szerint elbuktak az új szabályok, Vettel a rajtrácson érezte magát, Martin nyert a GP-ben, a Toyota a WRC-ben és a WEC-ben: egy helyen a napi hírek.

Martin rajt-cél győzelmet aratott, Bagnaia dobogón

Megismétlődött a sprint sorrendje: a pramacos nyert Misanóban a fájdalmakkal küzdő Bezzecchi és Bagnaia előtt. Pedrosa szabadkártyásként ismét negyedik.

Martin uralta a sprintet, Bagnaia harmadik

A Pramac spanyolja győzött a MotoGP misanói sprintjén Bezzecchi előtt, míg a fájdalmakkal küzdő Bagnaia a szabadkártyás Pedrosa támadásait kivédve a harmadik.