Baku

Tsunoda nem érti Stroll bevetődését

„Szükségtelennek” érezte a kanadai manőverét a Visa RB versenyzője a bakui F1-es futamon, amellyel mindkettejük versenyének érdemi része véget ért.

A McLaren trükkje, a Red Bull gondja – keddi F1-es hírek

„Mini-DRS” a McLarennél, negyedik DRS-zóna Szingapúrban, a Red Bull már tavaly Barcelonában félrement, Perez apja rosszul lett, két esélyt lát még a Mercedes.

Már csak két jó versenye lesz idén a Mercedesnek?

Toto Wolff csapatfőnök szerint nem szabad becsapniuk magukat a bakui dobogó után: úgy érzi, két helyszín lehet még kedvező számukra a 2024-es F1-es szezonban.

A McLaren „mini-DRS-e”, ami segíthetett Piastrinak

Trükkös megoldásra lettek figyelmesek a McLaren hátsó szárnyánál a bakui F1-es futamon: újra fókuszba kerülhetnek a hajlékony szárnyak…

Leclerc nem tudja, hova tűnt a kerékcsere előtti előnye

Hat másodpercről másfélre olvadt a fórja Piastrival szemben a bokszkiállás után: a Ferrari F1-es pilótája szerint ki kell elemezniük, mi történt.

A McLaren a százalékok bűvöletében – hétfői F1-es hírek

Piastri győzelme 40 százalékban az előzésnek, 50 százalékban Norrisnak köszönhető a nyilatkozatok alapján, Schumacher és Colapinto is jelölt a Sauber/Audinál. Hétfői F1-es hírek és sztorik.

Verstappen sokszor három keréken vezetett

Rendszeresen elemelkedett az egyik kereke az aszfalttól, amivel rengeteg időt veszített – nem volt élvezetes versenye a háromszoros F1-es bajnoknak.

F1Stat: Dobogók Hamilton és Verstappen nélkül

Hét éve nem maradt le egymás után két dobogóról Hamilton és Verstappen, a McLaren az élre állt, a Ferrari 500 futamon vezetett, Colapinto és Bearman nagy tetteket hajtott végre. Bakui F1-es statisztikák.

„Igazságtalan, tönkretette a hétvégémet” – Norris még mindig az időmérős sárgán háborog

A McLaren britje úgy érzi, nem a saját hibáján múlt a Q1-es kiesése Bakuban, és az „igazságtalan” sárga jelzés nélkül sokkal több pontot gyűjthetett volna.

Egy rosszul felmért helyzet: így bukta el újra a bakui győzelmet Leclerc

A monacói elismerte: azt hitte, könnyedén vissza tudja majd támadni Piastrit az F1-es Azerbajdzsáni Nagydíjon – a McLaren viszont kifogott rajta.

Rossz alkatrész, legrosszabb egyensúly: ezért szenvedett Hamilton

A hétszeres F1-es világbajnok elmondta, miért kellett motort cserélniük, miért vezetett furcsán és miért nem tudott előzni Bakuban.

Marko már feladta a Red Bull konstruktőri vb-címét

A Red Bull F1-es tanácsadója nemigen lát esélyt a helyzet visszafordítására – és ha Austintól nem javulnak, Verstappen címvédése is veszélybe kerülhet.