Zhou

Az Alpine duója örül Zhou érkezésének

Fernando Alonso és Esteban Ocon is elismerő szavakkal nyilatkozott csapatuk saját nevelésű versenyzőjéről, aki jövőre bemutatkozhat a Formula-1-ben. Jó szereplést várnak tőle.

Az F1 nagyon örül Zhou érkezésének

Stefano Domenicali kifejtette, hogy a kínai szurkolók szórakoztása miatt fantasztikus hír a sportág számára, hogy Guanyu Zhou lesz az Alfa Romeo F1-es pilótája.

Hivatalos: Megvan Bottas csapattársa az Alfánál

Az Alfa Romeo hivatalosan bejelentette, hogy Antonio Giovinazzi távozik az F1-es istállótól és a helyére a kínai Guanyu Zhou érkezik 2022-re - ő lesz Valtteri Bottas csapattársa-

Sajtó: Mégis esélyes az Alfa ülésére az F2-es éllovas?

Bár Oscar Piastri gyakorlatilag már lemondott a 2022-es F1-es ülésről, sajtóértesülések szerint mégis képbe kerülhet az Alfa Romeónál, amennyiben idei ellenfelével nem tudnak megállapodni.

Kubica reálisan látja a jövőjét

Két versenyt is teljesíthetett idén az Alfa Romeo tartalékosa, miután Kimi Raikkönen nem állhatott rajthoz Zandvoortban és Monzában. Robert Kubica ettől függetlenül nem reménykedik a folytatásban.

Tisztább képet szeretne a döntés előtt az Alfa

Több esélyes is van az Alfa Romeo második ülésére, Frederic Vasseur csapatvezető viszont nem akarja elsietni a döntést, inkább megvárja, hogyan teljesítenek a jelöltek a következő hetekben.

30 millióval kopogtat az Alfánál a kínai Zhou

Az Alpine-nál aligha lesz hely az akadémistának, ezért Guanyu Zhou is bejelentkezett az Alfa Romeo ülésére. Spanyol sajtóhírek szerint F2-es eredményein kívül egy halom szponzorpénz is mellette szól.

Zhou egy tökéletes versennyel nyert vasárnap

A szombati futamokkal ellentétben ezúttal egy biztonsági autótól mentes versenyt futott a mezőny. Ezúttal az UNI-Virtuosi kínai pilótája nyert, aki egy kiváló rajt után hibátlanul teljesített.

Alonso: Ennél is többre vagyunk képesek

Túl vagyunk a Fomula-1-es Osztrák Nagydíj első két szabadedzésén és az Alpine csapata egy igencsak eseménydús napot tudhat maga mögött. Az F2-es bajnokság éllovasa, Guanyu Zhou az enstone-i istálló színeiben ejthette meg F1-es bemutatkozását és rendkívül élvezte az A521 vezetését.

Zhou bemutatkozhat, de mi lesz az Alpine-akadémistákkal?

Az Osztrák Nagydíj pénteki első szabadedzésén lehetőséget kap az F2-es bajnokság éllovasa, Guanyu Zhou, hogy az Alpine-nal körözhessen. Ám a juniorok közül nem egyedül ő vár élete lehetőségére.

F2: Biztonsági autó, Zhou nyert, Nissany először dobogón

Közepesen izgalmas első futamot hozott a Formula-2 a monacói hétvégén – egy első körös baleset, egy elfüstölés, egy safety car és egy utolsó pillanatban történt előzés voltak a legérdekesebb történések.

F2: Zhou nyerte az év első főfutamát

Sokáig úgy tűnt, hogy Oscar Piastri újabb nagy futamát hozza az F2 vasárnapi napja, de végül összeakadt Dan Ticktummal, a győzelmet pedig Guanyu Zhou szerezte meg.