Montoya

Montoya: Ez nehezebb volt, mint 2000-ben

Juan Pablo Montoya 15 év után diadalmaskodott ismét az amerikai autóversenyzés legnagyobb eseményének számító Indy 500-on. Pedig hosszú ideig nem nézett jól ki a helyzet számára.

Montoya zseniális győzelmet aratott az Indy 500-on!

A kolumbiai versenyző élményszámba menő győzelmet szerzett a 99. Indy 500-on - a Penske pilótája 15 év után nyerte meg ismét a világ egyik leghíresebb versenyét.

F1-Archív: Montoya meglepte a rendőrt

Maldonado „befogta a kritikusok száját”, Raikkönen sohasem éri el Hamilton szintjét, Sato nem akar visszatéri, Irvine megvédte Schumachert. Ezek voltak a hírek az előző években május 15-én.

F1-Archív: Jön Brands Hatch és a Paul Ricard

Változik a brit és a francia futam helyszíne, Toto Wolff Williams-győzelmet ünnepel, Alonso otthon győzött, Montoya a Toyotához mehet, Schumacher az Év Sportolója. Ezek voltak május 14. F1-es hírei.

Power lehengerelte a mezőnyt Indianapolisban

Miután legfőbb riválisai leírták magukat a rajt után, a zseniálisan versenyző Graham Rahal pedig nem tudott közel kerülni hozzá a hajrában, a címvédő rajt-cél győzelmet szerzett a második Indianapolisi Nagydíjon.

F1-Archív: Kubica többet várt Schumachertől

Raikkönen lesz még a régi, Fisichella ölre megy Villeneuve-vel, Montoya az egyik Schumachert szapulja, mire a másik jó testvérként visszavág, a történelem ismétli önmagát?

Montoya az élen az Indy500 tesztjén

Vasárnap megkezdte hivatalos felkészülését az IndyCar mezőnye a legendás 500 mérföldes indianapolisi versenyre. A kollektív teszt első napját az ex-F1-es Juan Pablo Montoya zárta az élen.

F1-Archív: Danica érdeklődik az F1 iránt

Mika a pole-ban, halált okozó defekt, elhalasztják az Orosz Nagydíjat, Mosley radikális szabályai, reménykedő Button és Kovalainen - ezek voltak az elmúlt 15 év F1-es hírei május 1-én.

Két nagy öreg hiányzik nektek a legjobban

Véget ért szavazásunk, melyben arra kerestük a választ, kiket látnátok a legszívesebben a jelenlegi F1-es mezőnyben a ma is aktív pilóták közül – legyen az már távozó rutinos róka vagy ifjú tehetség.

HGP 2002 - Barrichello búcsúztatta a "régi" Ringet

Az első és máig egyetlen olyan Magyar Nagydíj volt a 2002-es, ami már tét nélkül zajlott az egyéni bajnokság szempontjából, de nem jelenti azt, hogy ne tartogatott volna különleges eseményeket a hétvége.

F1-Archív: Schumacher és Montoya szócsatája

Juan Pablo Montoya általában sziporkázott ezen a napon nyilatkozatok terén, és volt, hogy Michael Schumacher személyében méltó partnere is akadt a szócsatában. A német F1-es másban viszont úriember volt.

Dixon nyerte az IndyCar Long Beach-i futamát

Egy szerencsés bokszkiállásnak köszönhetően a háromszoros IndyCar-bajnok diadalmaskodott Long Beach-en, Helio Castroneves és a remekül védekező Juan Pablo Montoya előtt.