2024. október 4. péntek

Rali hírek

Herczigék pontokat szereztek Lettországban

Herczig Norbert és Ferencz Ramón az abszolút 13. helyen ért célba a Liepaja Ralin, ezzel idei második ERC futamukon is pontokat gyűjtöttek.

Herczigék Lettországban folytatják

Másodszor indul a Liepaja Ralin Herczig Norbert és Ferencz Ramón. A lengyel fordulón elért ötödik hely után magabiztosan várja a lettországi versenyt a SKODA Rally Team Hungaria párosa.

WRC: Ogier már féltávnál a vb-cím kapujában

A Hyundai sorozatban harmadszor bukott el győzelmet technikai hiba miatt, most Thierry Neuville az áldozat - Sebastien Ogier ismét nyert, ezzel óriási előnybe került a pontversenyben.

Szakadó esőben növelte az előnyét Neuville

Újabb fordulatos napot hozott a Szafari Rali, amelynek szombati utolsó 31 kilométerén szakadó eső nehezítette a pilóták dolgát. Tanakot hibás ablaktörlő lassította, Neuville azonban minden nehézség ellenére növelte előnyét.

WRC: Drámaparádé a Szafari Ralin

Thierry Neuville két defektet kapott az utolsó szakaszon, de így is ő vezet, mert a riválisok is bajba kerültek - az utolsó szakaszon szinte minden megtörtént, ami megtörténhetett.

Herczigék ötödikek lettek a Lengyel Ralin

Ötödik helyen ért célba az ERC idei első versenyén a Herczig Norbert – Ferencz Ramón páros. A SKODA Rally Team Hungária versenyzői kiegyensúlyozottan és gyorsan autóztak...

Herczig Norbert: ERC rajt!

Herczig Norbert és Ferencz Ramón erre készült az elmúlt nyolc hónapban: a hétvégén a Lengyel Ralival megkezdik a 2021-es ERC szezont.

WRC: Ogier és a Toyota a csúcson

Kettős Toyota-győzelem született a Szardínia Ralin, Ogier és Evans messzire leszakították riválisaikat - a címvédő növelte előnyét a tabella élén és megszerezte idei harmadik sikerét.

WRC: Újabb Hyundai-dráma, Ogier az élen

Ott Tanakot nem szeretik a ralizás istenei és a Hyundai is elképesztően szerencsétlen - a Toyota és Sebastien Ogier egyelőre köszöni szépen a lehetőséget. Szinte a teljes mezőny elfogyott.

WRC: Tanak és Ostberg is parádézik

Ott Tanak a WRC, Mads Ostberg pedig a WRC2 küzdelmeit uralta pénteken a Szardínia Ralin - a Hyundai eddig remekel, a mezőnyből pedig több fontos résztvevő is kihullott már.

Herczigék célba értek a Portugál Ralin

Teljesítette élete első rali-világbajnoki futamát a Herczig Norbert-Ferencz Ramón páros. A SKODA Rally Team Hungaria versenyzői a 42. helyen fejezték be a világbajnokság negyedik futamát.

Vogelék Csehországban is helytálltak

Megnyerte a nemzetközi mezőny kétkerék meghajtásúak kategóriáját a Rallysprint Kopnán Vogel Adrienn. A páros a legjobb női versenyzőként zárt a Zlíntől 20 kilométerre megrendezett ralin.