WTCR

Másodikként zárt Michelisz a 3. futamon

A pole.pozícióból induló Michelisz Norbert végül a dobogó második fokával kellett, megelégedjen, Tassi Attila a 14., Tenke Tamás a 23. helyen végzett a Hungaroring főfutamán.

WTCR: Girolami duplázott a Hungaroringen

A WTCR második, fordított rajtrácsos futamán a szombati győztes tudott ismételni, Michelisz Norbert azonban balszerencsés volt, és kétkörös hátrányban zárta a viadalt.

Girolami-siker és kettős magyar pontszerzés

Rajt-cél győzelmet aratott a Hondával Nestor Girolami a Hungaroringen, a magyar közönség pedig Michelisz Norbert és Tassi Attila kettős pontszerzésének örülhetett, mindketten remekül mentek.

Tassi: Csak ritkán kérek tanácsot Monteirótól

Tassi Attila az idei évre szintet lépett, és már a túraautózás csúcskategóriájában küzd a szakma legjobbjai ellen, egy igazi rutinos pilóta csapattársaként. A tinédzser a hungaroringi hétvége előtt mesélt eddigi tapasztalatairól.

Michelisz először nem bírt a hazai nyomással

Magyarországra érkezik a WTCR népes mezőnye, ennek apropóján pedig a közönségkedvencet faggatták érzésekről, honfitársakról és kedvenc kanyarokról. Kérdezz-felelek Michelisz Norberttel.

Ne maradj le semmiről a hétvégén! - program

Formula-1 Azerbajdzsánban, WTCR a Hungaroringen, de megnézhetjük a Formula-E-t, a Formula-2-t és a WRX-et is - mutatjuk a programot és a tv-közvetítéseket a hétvégére.

Minden, amit a hungaroringi WTCR-hétvégéről tudni kell

Betétprogramok, időterv, jegyinformációk, menetrend szerinti buszjáratok: összeszedtük a legfontosabb információkat azok számára, akik a hétvégén kilátogatnának a WTCR hazai versenyére.

Új zengős pilóta a TCR Európa-kupa nevezési listáján

Szerda este közzétették a jövő hétvégén a Hungaroringen rajtoló TCR Europe 2019-es indulóinak listáját, amelyből kiderült, hogy nemcsak a M1RA-ért és Nagy Dánielért szoríthatnak idén a magyar szurkolók.

Családtagként tekint az autójára Michelisz Norbi

Szinte családtagként kezeli autóját, és versenygépével való kapcsolata sem érzelemmentes – állítja Michelisz Norbi, a Hyundai csapat pilótája, aki az OMV Hungária kérdéseire válaszolt azután, hogy elrajtolt a 2019-es túraautó-világkupa (WTCR) Marrákesben. Mint kiderült, az évente megtett több tízezer kilométer mellett Norbi kifejezetten figyel gépjárműve használatára és annak állapotára, és egy szezon alatt több mint ezer Hungaroring-körnek megfelelő távolságot megy a versenypályákon.

A CUPRA két csapattal a WTCR-ben

A TCR Nemzetközi Szériában eltöltött sikeres 2018-as idény után, a CUPRA versenyszelleme visszatér a 2019-es WTCR - FIA Túraautó Világkupa futamain.

Remek rajtot vett az Audi Sport a WTCR-ben

Az Audi Sport ügyfélsport csapatai kitűnően kezdték a WTCR FIA Túraautó Világkupa 2019-es sorozatát az RS 3 LMS versenyautóval. A Comtoyou Team Audi Sport színeiben versenyző Frédéric Vervisch most először szerezte meg a pole pozíciót és rajtolhatott az élről Marrakeshben. A harmadik futamon az Audi Sport belga pilótája végül a második helyen végzett. A Leopard Racing Team Audi Sport csapatánál versenyző pilótatársa, Jean-Karl Vernay a második versenyen szerzett második helyével tette teljessé a nagyszerű csapatteljesítményt.

Björk győzelmet szállított a Lynk & Cónak

Biztonsági autó mögött ért be a vasárnapi második futamon a mezőny: Thed Björk első sikerét aratta 2019-ben, mellé pedig Vervisch és Azcona állhatott fel a dobogóra Marokkóban.