WTCR

Fölényes Michelisz-győzelem Portugáliában

A pole-pozícióból induló versenyző csapattársa, Farfus segítségéből is profitálva simán behúzta a WTCR-hétvége első futamát. A bajnoki éllovas Guerrieri szenvedett, így a pontkülönbség drasztikusan csökkent.

Ne maradj le semmiről ezen a hétvégén sem!

Lesz MotoGP, Superbike, WTCR, DTM, W Series és ralikrossz-vb is - autósok és motorosok is megtalálják a maguk programját, mutatjuk, hogy mikor hova kell figyelni hétvégén.

Remek pozícióból nulláztak Micheliszék

A harmadik németországi futamon a rajt után kiváló kilátás nyílt Michelisz Norbert és Tassi Attila előtt, ám egy koccanás és egy technikai hiba megakadályozta a magyarokat egy igazán jó eredményben.

Michelisz futamot nyert a Nordschleifén

A WTCR versenynaptárának legfélelmetesebb pályáján szerezte meg első 2019-es győzelmét Michelisz Norbert: a rajt után első helye nem volt veszélyben, a két Münnich-Honda végzett még a dobogón.

Ne maradj le semmiről a Francia Nagydíjon!

F1, F2 és F3 a Paul Ricardon, WTCR a Nordschleifén, Formula-E Bernben, de lesz IndyCar és Superbike is - csak győzzük kapkodni a fejünket az események között hétvégén. Íme a program.

Björk győzelemre váltotta a pole-t

Thed Björk várhatta a pole-pozícióból a WTCR zandvoorti fordulójának első versenyét. A BoP-változtatással megpróbálták csökkenteni a Lynk & Co csapatának előnyét, de így is kettős győzelmet arattak.

Ne maradj le semmiről a hétvégén!

MotoGP, WTCR, DTM, W Series - F1 nélkül is van program, mutatjuk, hogy mely sorozatokat mikor lehet majd követni az előttünk álló hétvége folyamán.

Őrült futamon nyert Girolami, Norbi 6. lett

Kettős Honda sikert láthattunk a második versenyen: Girolami tudott nyerni, mellé pedig Guerrieri és Ceccon állhatott fel a dobogóra. Michelisz Norbi a 10. helyről a 6.-ra tudott előrelépni.

Vervisch a 9. helyről nyert, Michelisz dobogós

Frederic Vervisch Audija nagy messzeségből tört előre a zűrzavaros rajt után, hogy Michelisz Norberten és Ma Csing-huán is túljutva végül megnyerje a WTCR Slovakia Ring-i hétvégéjének első versenyét.

Michelisz szerint két tizeden belül a teljes mezőny

Hallatlanul szoros küzdelmet jósolt a WTCR e hétvégi, Slovakia Ringen sorra kerülő hétvégéjére Michelisz Norbert, köszönhetően a Balance of Performance hathatós közbenjárásának.

Autóikról meséltek Michelisz Norbi szurkolói

Szörny, Suzi és Phil Collins – többek között ezeket a neveket adták Michelisz Norbi rajongói az autójuknak. Az OMV WTCR hazai futamához kapcsolódó kérdőívéből emellett az is kiderült, hogy igencsak nagy volt a hazai rajongók várakozása Norbi teljesítményével szemben

Ne maradj le semmiről a Spanyol Nagydíjon!

Formula-1, Formula-2, Formula-3, Formula-E, WTCR, Superbike - csak kapkodhatjuk majd a fejünket hétvégén a különböző sorozatok eseményei között, mutatjuk a programot és a tv-közvetítéseket.