Rali

Átigazolna-e Bottas szükség esetén a raliba?

Nincs fejlemény – válaszolta Valtteri Bottas arra a kérdésre, hogy tudja-e már, hol versenyez 2022-ben. A finn a Mercedes kötelékében maradna, s bár nem zárja ki a ralit sem, ezt nehezen tartja elképzelhetőnek.

Ausztriában készülnek a rali-Eb-re Vogel Adriék

Egy héttel a FIA ERC, vagyis a rali-Eb olaszországi fordulója, a Rally Di Roma Capitale előtt Ausztriában, a Rallye Weizen áll rajthoz most hétvégén Vogel Adrienn és Notheisz Ivett.

Most hétvégén az Észt Ralin bizonyíthat a Toyota Yaris WRC

A most hétvégén megrendezésre kerülő Észt Ralival kezdődik a Rali-világbajnok 2021-es évadjának második fele. Az elmúlt három futamot győzelemmel záró és jelenleg a bajnokságot mind a pilóták, mind a gyártók mezőnyében toronymagasan vezető TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team célja, hogy továbbra is domináljon.

Zalaegerszeg is bekapcsolódik a hazai raliba

ZEG Rally Show néven rendez egynapos rali fesztivált a Truck Race Promotion a HUMDA Magyar Autó-Motorsport Fejlesztési Ügynökség Zrt. szakmai támogatásával. A rallyshow indulói nyolc gyorsasági szakaszt teljesítenek Zalaegerszeg belvárosában és a Zala ZONE Járműipari Tesztpályán.

Herczigék pontokat szereztek Lettországban

Herczig Norbert és Ferencz Ramón az abszolút 13. helyen ért célba a Liepaja Ralin, ezzel idei második ERC futamukon is pontokat gyűjtöttek. A SKODA Rally Team Hungaria párosa a verseny szombati napján remek időkkel teljesítette a gyorsasági szakaszokat.

Herczigék Lettországban folytatják

Másodszor indul a Liepaja Ralin Herczig Norbert és Ferencz Ramón. A lengyel fordulón elért ötödik hely után magabiztosan várja a lettországi versenyt a SKODA Rally Team Hungaria párosa.

Tempós autózás és kicsúszás a Mecsek Ralin

Nagy küzdelmet, izgalmas gumitaktika párbajt és tempós versenyzést hozott az idei Mecsek Rali. A pécs környéki pályákon Turán Frici és Bagaméri Laci mindent megpróbált a Volkswagen Polo GTI R5-tel, hogy felérjen a dobogóra, végül azonban a mecseki erdő állította meg a párost.

WRC: Ogier már féltávnál a vb-cím kapujában

A Hyundai sorozatban harmadszor bukott el győzelmet technikai hiba miatt, most Thierry Neuville az áldozat - Sebastien Ogier ismét nyert, ezzel óriási előnybe került a pontversenyben.

Ostberg nyerte a Mecsek Ralit, Hadik növelte az előnyét a tabella élén

Mads Ostberg győzelmét senki nem tudta veszélyeztetni, de Csomós Miklós kiesésével Hadik András egyre jobb helyzetben van a tabella élén - Turán Frigyes ismét hibázott, Bútor Róbert második lett a WRC-vel.

WRC: Drámaparádé a Szafari Ralin

Thierry Neuville két defektet kapott az utolsó szakaszon, de így is ő vezet, mert a riválisok is bajba kerültek - az utolsó szakaszon szinte minden megtörtént, ami megtörténhetett.

A kedvenc versenyükkel folytatják Turán Friciék

Június 25-26. között a Pécs környéki Mecsek Ralival folytatódik a Magyar Országos Rallye Bajnokság. A kétnapos versenyen természetesen Turán Frici és Bagaméri Laci is rajthoz állnak a Volkswagen Polo GTI R5-tel.

Herczigék ötödikek lettek a Lengyel Ralin

Ötödik helyen ért célba az ERC idei első versenyén a Herczig Norbert – Ferencz Ramón páros. A SKODA Rally Team Hungária versenyzői kiegyensúlyozottan és gyorsan autóztak a verseny 14 gyorsasági szakaszán, és világbajnoki szintű mezőnyben szereztek nagyon fontos Eb pontokat.