ORB

Formula Shakedown: Ki lesz a bajnok?

ORB, ERC, WRC: aktualitások, vélemények, értékelések a számunkra legfontosabb ralibajnokságok helyzetéről Vincze Ferenccel.

Értékes második hely Győrben – Német Motorsport

Öt gyorsasági szakaszon is a leggyorsabbnak bizonyult Német Gábor és Németh Gergely a hétvégi WHB Győr Ralin: sorozatban ötször produkálták a leggyorsabb időt, és bár a kezdeti problémák miatt a futamgyőzelem túl távol került, de egy nagyon magabiztos, nagyon értékes második hellyel gazdagodtak az Országos Rali Bajnokság ötödik fordulójában.

A fehérvári győzelemmel újra versenyben vannak a bajnoki címért Velenczeiék!

A Székesfehérvár Rallye előtt még viccesen mondták: Diósgyőrben 3.helyezés értünk el, Pécsett másodikak lettünk, most már jöhet az első! És meglett: nyert a Velenczei Ádám – Vánsza Zsolt duó és a BERÉNYIRACING által felkészített SKODA Fabia Rally2 Evo több, mint 20 másodperc előnnyel érkezett a céldobogóhoz, ezzel a HUMDA Országos Rallye Bajnokságban újra harcolni tudnak az év végi győzelemért.

Formula Shakedown: ERC és ORB együtt? Naná! – Németh Gergely

Hogyan lehet egyszerre két versenyző mellett két autóban, két bajnokságban magas színvonalú munkát végezni? Németh Gergely a Formula Shakedown vendége.

Vissza a dobogóra! – Német Motorsport

Folytatódott az „egy sima, egy fordított” minta Német Gábor és Németh Gergely számára, hiszen a pécsi kiesést követően Székesfehérváron egy nagyon erős második helyezést gyűjtött be a Német Motorsport párosa.

Szeretnék élvezni a versenyzést! – így megy Székesfehérvárra a Német Motorsport

Egy sima, egy fordított: eddig ez volt a sorminta Német Gábor és Németh Gergely szezonjában. Az a céljuk, hogy a Székesfehérvár Ralin „visszaüljenek a lóra” és elégedetten zárhassák a hétvégét.

Formula Shakedown: Hogyan tovább? – Interjú László Martinnal

Két fájdalmas baleset, egy lecke egy korábbi világbajnoktól, nehézségek, folytatás, célok és a hétvégi WRC-futam: László Martin volt a Formula Shakedown vendége.

Czékmányék dupláztak Pécsett és a Peugeot Kupa élére ugrottak!

Nehéz pályák, kemény csaták, boldog versenyzők. Ezt hozta a Peugeot Rally Cup Hungary kupa idei harmadik állomása, az 57. Mecsek Rallye. Az ORB2 bajnoka, Czékmány Norbert nyerni tudott Pécsett és ezzel a Kupa értékelésében is az élre állt.

Lemaradt a pont az i-ről – Német Motorsport

Az abszolút második helyről esett ki Német Gábor és Németh Gergely a hétvégi Mecsek Rali utolsó előtti szakaszán – egy kis hibáért fizettek nagy árat a győzelemért zajló csatában.

Az erdei részek és az esti gyorsok lesznek a sorsdöntők Pécsett Velenczei Ádám szerint

Rosszul kezdték a szezont, de a második futamon már dobogón állhatott a Tenkes Rallye Team párosa. Velenczei Ádám és Vánsza Zsolt a BERÉNYI RACING által felkészített SKODA Fabia R5 Evo versenyautóval az 57.Mecsek Rallye-n fog versenyezni a hétvégén, ahol több, mint 160 páros várja a futamot.

Pécsre is feltüzelve érkeznek az oroszlánszelidítők!

Minden páros ott lesz az 57. Mecsek Rallye-n, akik idén leadták a nevezésüket a Peugeot Rally Cup Hungary kupasorozatra. A pécsi verseny előtt Kerék Balázsék vezetik a tabellát, de a verseny előtti nyilatkozatok alapján szinte mindenki nyerni szeretne, biztosan nagy küzdelem lesz a másodpercekért a Peugeot 208 Rally4 versenyautóval induló párosok között.

Ez más verseny lesz! – jön a Mecsek Rali

A Diósgyőr Ralin elért futamgyőzelmet követően már a Mecsek Ralin kell felvennie a kesztyűt Német Gábornak és Németh Gergelynek – a páros tudja, hogy a Pécs környéki versenyen is óriási küzdelem várható az élmezőnyben.