Nemzetközi

Györfi Alen a bajnoki címért küzd a Slovakiaringen

Újabb nehéz, de remélhetőleg sikerekkel teli hétvége vár Magyarország legnagyobb gyorsaságimotoros csapatára.

Marton Gergely a barcelonai elődöntőben

Az elmúlt hétvégén, a Formula-1-es versenyhelyszínként is ismert barcelonai versenypálya ralikrossz nyomvonalán rendezték meg az FIA Rallycross Világbajnokságot kísérő Super1600-os FIA Rallycross Európa-bajnokság idei ötödik futamát, amelyen az M-F Motorsport versenyzője, Marton Gergely is versenybe szállt Európa legjobbjaival. Az ifjú pilóta életében először elődöntőbe jutott a toptechnikákkal teletűzdelt mezőnyben, és a döntőtől is csupán egyetlen egy pozíció választotta el.

Bódis Ricsi: Maga a csoda volt számomra ez a verseny

A 220 Volt H-Moto Team versenyzője 23 helyet jött előre, és végül az 5. helyen végzett a lausitzringi hétvégén a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben.

Luigi megszerezte első dobogóját a Ralikrossz-Eb-n

Barcelonában rendezték a Super1600-as Ralikrossz Európa-bajnokság idei utolsó előtti versenyhétvégéjét, ahol az előrejelzésekkel ellentétben szinte végig ragyogó napsütésben vezethettek a pilóták.

Az Audinak fontos a hungaroringi DTM-hétvége

Szeptember 23–25. között Magyarországon vendégeskedik a Német Túraautó-bajnokság. Az Audi Sport számára különösen fontos ez a hétvége a Budapest közelében található Hungaroring versenypályán: a szezon négy utolsó versenye előtt tovább élesedik a bajnoki címért folyó verseny.

Bódis Ricsi kész a dobogóért küzdeni

A három hónaposra nyúlt nyári szünetet követően újra bizonyíthat a 220 Volt H-Moto Team versenyzője, Bódis Ricsi, aki legutóbb dobogóra állhatott a Superbike-vb betétsorozatának, az EJC-nek misanói futamán.

WEC: A Toyota Texasban is a dobogót veszi célba

Ezen a hétvégén a TOYOTA GAZOO Racing Texasba utazik, ami rövid időn belül már a második észak-amerikai látogatása lesz. Ezúttal a Circuit of the Americas 6 órás amerikai futamon vesznek részt.

Nehéz zolderi hétvége előtt áll Kiss Norbi

A hétvégén a belgiumi Zolderben folytatódik a Kamion-Eb, ami ahogy az elmúlt években is láthattuk egy nagyon nehéz és veszélyes helyszín, kicsi bukóterekkel és betonfalakkal övezve.

Habsburg dobogóra váltotta büntetését hazai pályán

Habsburg Ferdinánd látványos versenyzéssel ismét dobogón ünnepelhetett hazai közönsége előtt az EuroFormula Open Red Bull Ring-i fordulójának első futamát követően, mielőtt a második futamon a technika ördöge szétoszlatta volna győzelmi reményeit.

Keszthelyi Vivien Brnóban gyarapíthatja győzelmei számát

Keszthelyi Vivien, az Audi Sport versenyzőakadémiájának egyetlen magyar, egyben legfiatalabb tagja a hétvégén Brnóban versenyez, ahol a Közép-európai Zóna Kupa magyar bajnokságának idei negyedik, utolsó előtt versenyhétvégéjére kerül sor péntektől vasárnapig.

Air Race: Lausitzban újra Matt Hall állhatott a dobogó tetejére

Az ausztrál Matt Hall lélegzetelállító döntős teljesítményével hazai győzelemtől fosztotta meg a ranglista élén álló Matthias Dolderert vasárnap este az EuroSpeedway-en. A küzdelem a világbajnoki címért rendkívül szoros, így a Red Bull Air Race utolsó két futama igazán izgalmasnak ígérkezik.

Kis Viktória: 13 ezredre a dobogótól Jerezben

A 220 Volt H-Moto Team versenyzője remek teljesítménnyel tette le a névjegyét a spanyol Women's Open Cup Yamaha R3 sorozatban.