MalajziaiNagydíj

Kárpótlásként tekint a győzelemre Ricciardo

A Monacóban elvesztett első helyet nehezen emésztette meg az ausztrál F1-est, de úgy véli, most visszakapta azt, amit elvettek tőle – Malajziában cipőből itatta a többi dobogóst.

Button sajnálja az elszalasztott lehetőséget

Bár a brit pilóta az első tíz között ért célba, kissé csalódott a verseny alakulása miatt, hiszen véleménye szerint előrébb is végezhetett volna F1-es karrierje 300. futamán.

Hamilton: Furcsa, hogy mindig az én motorom…

Lewis Hamilton értetlenül áll a tény előtt, hogy a szezon során csak az ő autójában megy tönkre a Mercedes-motor. Már a bajnoki esélyekben sem bízik, hiszen az autója szerinte bármikor tönkre mehet.

Ricciardo nyert, Hamilton az élről állt ki

A Red Bull meglepő kettős győzelmet ünnepelhetett a Malajziai Nagydíjon Daniel Ricciardo vezetésével, miután Nico Rosberget rajtbaleset, Lewis Hamiltont pedig motorhiba fosztotta meg a győzelem lehetőségétől.

Vettel: Sajnos Rosberg rossz helyen volt

Sebastian Vettel idén már nem először keveredett balesetbe egy Red Bull-lal a futam első kanyarjában, ezúttal ráadásul vétlen áldozatot is szedtek Nico Rosberg személyében. A Ferrari-pilóta a körülményeket hibáztatja.

Percről percre a fordulatos Malajziai Nagydíj

Tavaly Sepangban a Ferrari csodát tett, 2016-ban, az újraaszfaltozott pályán azonban Lewis Hamilton tűnik a toronymagas favoritnak. Frissülő szöveges közvetítés a Malajziai Nagydíjról.

Malajziai Nagydíj: A rajtrács

Világbajnok az F1-es mezőny elején és végén, a Red Bullok a Ferrarik előtt. Egyedül Fernando Alonsót sújtották rajtbüntetéssel Sepangban, de a McLaren spanyolját nagyon.

Alonso támadó szellemben vág neki a futamnak

A McLaren-Honda spanyol versenyzője a mezőny legvégéről rajtol az F1-es Malajziai Nagydíjon, ám bízik benne, hogy a biztató tempójuknak és a friss gumiknak köszönhetően feljebb zárkózhat vasárnap.

Ricciardo szerint Verstappen egyszerűen gyorsabb volt

Az ausztrál F1-es pilóta negyedik helyről indulhat a vasárnapi Malajziai Nagydíjon, miután 47 ezreddel kikapott csapattársától, Max Verstappentől az időmérő edzésen.

Hamilton: Lehettem volna gyorsabb!

Lewis Hamilton annak ellenére is sajnálja elrontott utolsó gyorskörét, hogy így is kényelmes előnnyel szerezte meg a pole-t Sepangban. Nico Rosberg viszont folytatná az idei szezon tradícióit, és a második helyről nyerne.

Ez történt a sepangi időmérőn

A Malajziai Nagydíj időmérőjéről készített élő szöveges közvetítésünkből visszakövethetitek a rajtrácsról döntő edzés minden jelentős pillanatát.

Verstappen beékelődött a Mercedesek közé

A Malajziai Nagydíj hétvégéje során először tudta valaki megzavarni a Mercedesek idilljét, amikor a harmadik szabadedzésen Max Verstappen másodikként végzett a leggyorsabb Lewis Hamilton, valamint Nico Rosberg között.