IndyCar

Ne maradj le semmiről a Brit Nagydíjon!

Silverstone-ban indul az F1-esek számára a júliusi erőltetett menet, ahova minden betétsorozat el is kíséri őket, de lesz még WTCR, Formula-E, IndyCar és DTM is – mutatjuk az időtervet a tv-közvetítésekkel együtt.

IndyCar: Newgarden a szezon első triplázója

A bokszkiállások első köre során az élre állt és onnan vissza sem nézett a kétszeres bajnok a Road Americán, így idei harmadik győzelmét aratta a bajnokságot újra vezető Marcus Ericsson előtt.

Ne maradj le semmiről a bakui hétvégén!

Az Azerbajdzsáni Nagydíjjal folytatódik az F1-es szezon, de ezen kívül lesz Super Racing Festival a Hungaroringen, Le Mans-i 24 órás és még egy-két nyalánkság – mutatjuk az időtervet.

Power a 16. helyről előretörve nyert Detroitban

Az utolsó körökben drámaian fogyott az előnye, de megőrizte az első helyet az ausztrál, aki ezzel hét forduló alatt a hatodik különböző győztes lett az IndyCar 2022-es szezonjában.

A W13 vagy az IndyCar gyorsabb Baku utcáin?

Vajon egy Formula-1-es autó vagy egy IndyCar-gép ér körbe gyorsabban a versenynaptárban következő bakui pályán? Virtuálisan választ kaphatunk rá.

Ne maradj le semmiről hétvégén!

A MotoGP Spanyolországban, a Formula-E pedig Indonéziában versenyez az előttünk álló hétvégén, de az IndyCar mezőny sem pihen a legendás 500 mérföldes után - íme a menetrend.

Ericsson: Tudtam, hogy még történni fog valami...

Elképesztő izgalmakat követően nyerte meg az Indy 500-at a korábbi F1-es Marcus Ericsson. A svéd szinte szóhoz sem jutott a leintés után, aki mindent bevetett az utolsó két körben.

Indy-exkluzív: Pagenaud bizakodó és Grosjeant is figyeli

Nem lesz egyszerű dolga Romain Grosjeannak az első Indy 500-as bevetésén – jelentette ki a Formula.hu-nak a szintén francia Simon Pagenaud, a viadal 2019-es győztese.

Indy 500: Dixoné minden idők leggyorsabb pole-ja

Ötödik alkalommal zsebelte be a rajtelsőséget az indianapolisi 500 mérföldes versenyre a hatszoros bajnok új-zélandi. Romain Grosjean újoncként a kilencedik helyen zárta a kvalifikációt.

Herta őrült esős-száraz futamot nyert Indianapolisban

Folyamatosan változó körülmények, hibázó bajnoki esélyesek és éllovasok: az év legkaotikusabb versenyét rendezték szombaton az IndyCarban. Herta mellett Pagenaud és Power a dobogón.

Ne maradj le semmiről a hétvégén!

A MotoGP Le Mans-ba látogat, a Formula-E Berlinben duplázik, az IndyCar mezőnye pedig már Indianapolisban versenyez – mutatjuk május középső hétvégéjének menetrendjét és a tv-közvetítéseket.

Grosjean csak egy élcsapat miatt térne vissza

Kizárólag akkor térne vissza a mezőnybe Romain Grosjean, ha esélye nyílna a győzelemre. A francia pilóta elárulta, folyamatosan követi a futamokat, melyek véleménye szerint izgalmasabbá váltak.