IndyCar

Magnussen: F1 nélkül is jól éreztem magam

A dán versenyző mesélt a tavalyi szezonról, amikor kiszorult a királykategória mezőnyéből: állítása szerint jól érezte magát, ugyanakkor fájdalmas élmény volt kívülállóként követni a versenyeket.

IndyCar: Balesetek tömkelege és Dixon-győzelem

Őrült versenyt hozott az IndyCar nashville-i utcai futama, amelyen végül a hatszoros bajnok bizonyult a káosz urának. Ütközésbe keveredett Herta, O’Ward, Newgarden és Grosjean is.

Az IndyCar is opció lehet Vettel számára

Egy tesztlehetőségre korábban már kapott meghívást az amerikai szériába Sebastian Vettel, ám a szezon végén távozik az F1-ből, így akár az IndyCarban is kiköthet a német pilóta Graham Rahal szerint.

Rossi három év után ismét IndyCar versenyt nyert

Alexander Rossi szombaton megszakította a 49 futam óta tartó nyeretlenségi sorozatát. Nyolcadik győzelmét aratta az IndyCar sorozatban, melynek futamát Indianapolisban rendezték, az utcai nyomvonalon.

Ne maradj le semmiről a Magyar Nagydíjon!

Jön a 2022-es szezon számunkra legfontosabb F1-es hétvégéje a Hungaroringen, méghozzá az összes kísérőszériával együtt, de lesz ezen kívül Formula-E, IndyCar és Superbike-vb is. Mutatjuk az időtervet a közvetítésekkel együtt.

Newgarden kiesése után O’Ward nyert Iowában

Pato O’Wardot (Arrow McLaren) intették le az első helyen, az Iowa Speedwayen rendezett vasárnapi IndyCar-futamon. Josef Newgarden töltötte a legtöbb időt az élen, de 65 körrel a vége előtt kiesett.

IndyCar: Newgarden nyert, Ericsson vezeti a tabellát

Josef Newgarden győzelmével ért véget az Indycar szombaton rendezett futama az Iowa Speedwayen. A negyedik győzelmével jelenleg a Penske versenyzője a legeredményesebb ezen a pályán.

IndyCar: Dixon történelmi sikert aratott

Egy hosszú negatív szériát zárt le Torontóban Scott Dixon. Az új-zélandi pilóta 2021 májusa óta először tudott nyerni, mostani sikerével pedig beérte a győztesek örökranglistáján Mario Andrettit.

Seidl: Herta lenyűgözte a csapatot

Elégedettek voltak a csapatnál Colton Herta munkájával a McLaren csapatfőnöke szerint. Andreas Seidl elárulta, a csapatot egyszerűen lenyűgözte a fiatal tehetség profizmusa.

Alex Palou: Sosem voltam még ilyen helyzetben

Értetlenül áll a történtek előtt az IndyCar címvédője miután egyszerre két csapat is bejelentette őt a következő szezonra. Alex Palou igyekszik kizárni ezt a témát, és a feladataira koncentrálni.

Ne maradj le semmiről hétvégén!

Dupla forduló a Formula-E-ben, versenyez a Superbike, az IndyCar és a WRC mezőnye: mutatjuk a hétvégi menetrendet a közvetítésekkel együtt.

Egyszerre két csapat jelentette be az IndyCar címvédőjét

Végül ő maga tisztázta a félreértést, őt is váratlanul érte a kialakult helyzet, azt mindenesetre nem közölte, hogy az IndyCarban folytatja-e vagy az F1-ben láthatjuk majd a pályán.