2024. október 6. vasárnap

Bortoleto

Ütközés, Piastri-győzelem és újoncbravúr Bakuban – vasárnapi F1-es hírek

A McLaren átvette a konstruktőri vezetést, Sainz és Perez összeakadt, Verstappen figyelmeztetést kapott, Colapinto Hamilton előtt végzett az Azerbajdzsáni Nagydíj napján.

Newey és az Aston, Norris és a vb-címek – keddi F1-es hírek

Bejelentette Newey-t az Aston Martin, Rosberg Ferrari-esélyt gyanít, a McLaren engedi tárgyalni az Audival Bortoletót: egy helyen a nap hírei.

Elengedheti az Audihoz a fiatalját a McLaren – egy feltétellel

A wokingiak állítólag nyitottak arra, hogy Gabriel Bortoleto a Sauberrel tárgyaljon az F1-es ülésről, de szeretnék, ha a pilóta „visszahívható” lenne szükség esetén.

Podcast: Kié lesz az utolsó szabad F1-es ülés?

A két szabadon álló F1-es ülés egyikét talán már ősszel elfoglalja 2025-ös gazdája, a Saubernél, azaz a leendő Audinál viszont még minden nyitott – adásunkban hat jelöltet vettünk sorra.

Szavazás: Ki legyen a Sauber másik F1-es versenyzője?

Az egyik jelenlegi pilóta, egy feltörekvő fiatal újonc, esetleg egy másik német Hülkenberg mellé? Kíváncsiak vagyunk olvasóink véleményére!

Bearmané a sprint, Bortoletóé a főfutam Monzában

A Haas leendő pilótája nyert szombaton, a McLaren juniorja pedig vasárnap az F2-ben – a brazil ezzel megérkezett a nullázó Isack Hadjar nyakára a tabellán.

Újabb újonc lesz a mezőnyben? Szombati F1-es hírek

Váratlan helyről érkezhet az Audi F1-es pilótája, Max Verstappen megvédte Sergio Perezt, a McLaren pedig célkeresztbe vette a bajnoki címet. Szombati F1-es hírek és sztorik.

F2: Az utolsó körben jött a dráma, Hadjar ismét nyert

A bajnoki esélyesek csatáját hozta az F2 főfutama Spában. Végül a győztes Isack Hadjar lehetett a legboldogabb, míg Paul Aron alatt az utolsó körben lassult le az autó a harmadik helyen.

Bortoleto nyert az F2-ben, új éllovas az F3-ban

A McLaren kötelékeibe tartozó brazil először győzött a Formula-2-ben, míg a Williams-akadémista Luke Browning sikerével az összetettben is élre állt.

Bokszdrámák után Red Bull-os győzelem az F2-ben

Bearman lefulladt, Cordeel a kerekét hagyta el a bokszutcában az élről kiállva, így Isack Hadjar nyert vasárnap Gabriel Bortoleto előtt. Az F3-ban újoncsiker született.

Tarolt a Trident az F3-ban, McLaren-junior az F2 pole-jában

Hosszabb kihagyás után Imolában tért vissza a Formula-3 és a Formula-2 mezőnye. Az F3-ban remekelt a Trident hazai pályán, az F2-ben pedig invictás pole született.

Ferrari-vezetés Monzában, Hamilton vitatható nyilatkozata – pénteki F1-es hírek

Sainz sem érti a feljavulást, Perez hibája ellenére optimista az Olasz Nagydíj edzésnapján, Horner is beszólt Wolffnak, Bortoleto az F3 bajnoka. Szeptember 1. történései.