Egyéb hírek

Kiss Norbi: Újabb győzelmek és 69 pont előny

A csehországi Mostban is gyarapította idei elsőségei számát a Révész Racing kamionversenyzője, aki így tovább növelte előnyét az Eb-összetettben.

Három dobogós helyezéssel gazdagodott Molnár

Molnár Martin háromszor állhatott fel az újoncok dobogójára a brit Forma–4-es bajnokság Donington Parkban rendezett versenyhétvégéjén. A Virtuosi Racing magyar versenyzője ezúttal három helyett négy futamon indult.

Dobogói után kemény teszt vár Molnár Martinra

A legutóbbi versenyhétvégén két összetett dobogós helyezést szerző, az újoncok pontversenyében élre álló pilóta nagy kihívás előtt áll, hiszen soha nem vezetett még ezen a nyomvonalon.

MotoGP, IndyCar, ERC: a hétvége menetrendje

F1-es futam még nem lesz, de nézhetünk helyette mást: mutatjuk a teljes programot a tv-közvetítésekkel együtt.

Molnár Martin vezet az újonc között

A Virtuosi Racing versenyzője eddigi legjobb hétvégéjét teljesítette az idén, második és harmadik helyet is szerzett.

Őrült hullámvasút vár Molnár Martinra

Történelmi dobogója után igen sokat kellett várnia Molnár Martinnak arra, hogy ismét versenyezhessen, de véget ért a böjt, hiszen a hétvégén a skóciai Knockhillben csap össze a brit Forma–4 mezőnye.

MotoGP, WRC, TCR: a hétvége menetrendje

Az F1 nyári szünetre vonult, a MotoGP viszont épp visszatér onnan, de lesz Finn Rali és Micheliszék is folytatják: mutatjuk augusztus első napjainak programját a közvetítésekkel együtt.

Goodwood: Önjáró hintóktól a hibridekig

A rendezvényen az 1893-as gőzmotoros Salvesen Wagonette-től a jelenlegi több mint ezer lóerős hibrid és elektromos szuperautókig terjedt a résztvevők listája. Kárpáthy Zoltán helyszíni riportja.

Magyar siker Molnár Martintól a brit F4-ben

Molnár Martin nemcsak saját, hanem a magyar autósport első dobogós helyezését is szerezte az FIA által felügyelt Forma–4-es bajnokságban a hollandiai Zandvoortban, a brit F4 idei hatodik állomásán.

Két győzelem Kiss Norbertnek a Nürburgringen

Szombaton és vasárnap is nyert egy-egy futamot Németországban a Kamion-Eb címvédője, így már 13 diadalnál jár a szezonban.

Verstappen szentélyében folytatja Molnár

Véget ért az egy hónapos nyári szünet a brit Forma–4-ben, a hétvégén már a hollandiai Zandvoortban csap össze a mezőny. Molnár Martin feltöltődve, újult erővel vája a folytatást kedvenc pályáján.

Menetrend, program: ez vár ránk hétvégén

WEC, IndyCar, NASCAR és Superbike is szerepel a programban: mutatjuk a hétvégi menetrendet a tv-közvetítésekkel együtt.