ZengőMotorsport

Mi Michelisz Norbi legnagyobb álma?

Mi volt a legnagyobb élménye eddig? Mikor félt a legjobban? Melyik volt a legnépszerűbb posztja? És mi a legnagyobb álma? – ezekre a kérdésekre válaszolt a WTCC hivatalos oldalán közzétett angol nyelvű videóinterjúban Michelisz Norbert.

Exkluzív: Michelisz Norbi pályabejárása Szlovákiában

Michelisz Norbert most hétvégén Szlovákiában áll rajthoz a túraautó-világbajnokság (WTCC) következő futamán. A Slovakiaring Norbi egyik kedvenc helyszíne, mivel nagyon kedveli a pálya vonalvezetését, és a rengeteg szurkoló, valamint a hangulat miatt a második hazai versenyeként tekint a hétvégi futamra.

További pontokra hajt Michelisz Norbi Szlovákiában

Negyedik alkalommal látogat el Szlovákiába, az 5922 méter hosszú versenypályára a FIA Túraautó-világbajnokság népes mezőnye. Michelisz Norbert, a MOL-csoport által immár negyedik éve támogatott Zengő Motorsport versenyzője a 6. helyen várja a folytatást.

Michelisz: Visszakapjuk a kölcsönt

Nosztalgiáztunk kicsit Moszkvában: kamionban alvós hétvégét tartottunk. Rég nem volt ilyenre példa, pedig az elején ez bevett szokás volt nálunk. Most kellett ez, hogy csak a versenynek és csak a pályán éljünk. Szükségünk lesz még erre a hozzáállásra.

Testépítő üldözte Micheliszt az autópályán?

Na, akkor én ezt most megkontrázom! Pedig erről szólt a minap az Origo.hu egyik cikke. Nem mondom, el kellett olvasnom párszor mire megértettem miket beszélt Norbiról az ex-focista, ma világverő testépítő.

Michelisz pontszerzés és dobogó Moszkvában

Michelisz Norbert, a Zengő Motorsport versenyzője harmadik lett a FIA WTCC Moszkvában megrendezett második futamán, az elsőn pedig a hetedik, pontszerző helyen ért célba.

SEAT EC: A magyarok a rajtnál rontották el

Nem rajtoltak jól a magyarok a SEAT León Eurocup második angliai versenyén, így számukra a visszazárkózásról szólt a viadal. Végül a Zengő Motorsportot képviselő Szabó Zsolt lett a legjobb közülük a maga 13. helyezésével, míg a B3 Racing színeiben induló Bús Edina és Fekete Dominik a 15. és 24. helyeket szerezték meg. A futamot a pole-ból induló Jonathan Cocker nyerte.

Zengő Motorsport: Harmadszor Moszkvában

A FIA Túraautó-világbajnokság 9-10. fordulóját rendezik meg a hétvégén Oroszországban. A moszkvai versenypálya már harmadszor látja vendégül a WTCC mezőnyét, ahol természetesen rajthoz áll a MOL-csoport által immár negyedik éve támogatott Zengő Motorsport versenyzője, Michelisz Norbert is.

Moszkvai pályabejárás Michelisz Norbival

Harmadszor látogat el a hétvégén a túraautó-világbajnokság mezőnye a Moscow Raceway-re, ahol Michelisz Norbert 2013-ban dobogóra is állhatott. A magyar versenyzőt és a Zengő Motorsportot évek óta támogató MOL Group jóvoltából egy teljes kört megtehetünk az oroszországi aszfaltcsíkon, a fiatal pilóta szakkommentálásával kiegészítve.

Zengő Motorsport: Egy időben, két helyen

Michelisz: Legyen mire emlékezni

Látatlanba azt mondom, hogy jó eséllyel pályázunk a Q3-ba való bejutásra is a moszkvai időmérőn, és szeretnék legalább az egyik futamon felállni a dobogóra.

TCR: Nykjaer a Salzburgring királya

A TCR Nemzetközi Széria hétvégi második futama Michel Nykjaer győzelmét hozta, ami azért is volt történelmi pillanat, mert a dán az ETCC és a WTCC után egy harmadik rangos túraautós-sorozatban is nyerni tudott a Salzburgringen.