2024. szeptember 20. péntek

Turán

Turánék kiestek a Szilveszter Raliról

Noha nagyon jól érezte magát a tavalyi győztes az idei, 16. alkalommal megrendezendő Szilveszter Ralin, egy váltóhiba miatt biztos nem védheti meg címét Turán Frigyes.

Címvédésre készül Turán Frici és Zsiros Gabi a 16. Szilveszter Ralin

Turán Frigyes és Zsiros Gábor már többször állhatott fel a Szilveszter Rali dobogójának legmagasabb fokára és idén is az aranyéremért száll harcba a Subaruval. Az óévbúcsúztató ünnepi futamot december 28-29. között rendezik meg, a hagyományokhoz hűen a Hungaroringen.

Turán Friciék az utolsó előtti gyorsaságin estek ki

Egy fa jobbról, egy balról. Az az erdei pálya szedte az áldozatait. Főleg a magyarokat egyébként, hiszen számukra volt nagyon új az a körülmény, hogy a nyom kiválóan tapad, ám ha a kerék kijön belőle, akkor úgy csúszik, mint a korcsolyapálya.

Elmaradt a várva várt pécsi szerencse

Négy kanyar volt hátra a Mecsek-rali leghosszabb, orfűi szakaszának céljáig. Turán Frigyes és Zsiros Gábor jó tempóban haladt, amikor abban az ominózus jobb kanyarban a Peugeot 208 T16 R5 megcsúszott egy sárfolton…

A legendás helyszín kedvezhet Turán Friciéknek

Az Országos Rally Bajnokság utolsó előtti futamához érkezett, október 17-19. között ugyanis a mecseki versenypályákon bizonyíthatnak a versenyzők. A mezőnyben természetesen ott lesz Turán Frigyes is, aki imádja Pécset és reméli, hogy a szeretett helyszín szerencsét hoz nekik navigátorával Zsiros Gáborral.