2024. szeptember 20. péntek

Turán

Turán: A java csak ezután jön

Új összeállításban vágott neki a Turán Motorsport párosa az 51. Mecsek Ralinak. A Ford Fiesta R5-ös navigátori ülésébe ugyanis Bagaméri László ült, aki korábban bajnokságot is nyert ebben a szerepben.

Győzni mennek Ózdra Turánék

Miskolcon a második helyet szerezték meg Turán Frigyesék és most is óriási csatára számítanak, de természetesen úgy állnak rajthoz az Ózd Ralin, hogy a győzelem a cél.

Hiányzott a hazai hangulat Turánéknak

Ott lesz a szezonnyitó Miskolc Ralin és teljes ORB-idényt tervez a Turán-Zsíros páros - a tavalyi szezont a világbajnokságon töltő duó izgatottan várja a visszatérést.

Ogier négy szakaszra a világbajnoki címtől

A címvédő francia pilóta nagyot ment a Katalán Rali szombati napján és visszavette a vezetést, de már az is elég, ha célba ér, Mikkelsen ugyanis kiesett. Turánék közben a dobogón!

Haláleset történt a Német Rali első napján

Csütörtökön a shakedownnal vette kezdetét a WRC német állomása, melyen Turán Frigyes is rajthoz áll. Sajnos az első napot egy néző tragédiája árnyékolta be.

Turán: Kiugrálhatta magát a Ford Fiesta

Turán Frigyes és Zsiros Gábor sikeresen teljesítette a pénteki tíz, megpróbáltatásokkal teli gyorsasági szakaszt szombaton újult erővel vág neki a 124 kilométeres össztávnak.

Látványos shakedown-nal startolt a Szardínia Rali

Turán Frigyes és Zsiros Gábor különleges helyszínen, az all’Ittiri Arena-ban kezdte meg a versenyzést az idei Szardínia Ralin. A két kilométeres rendhagyó super special-t hatalmas show kísérte.

Rali: Nagy pilóták nagy bukásai - videók

Turi Tamás, Spitzmüller Csaba, Kazár Miklós, Asi, Herczig Norbert, Szabó Gergely, ifj. Tóth János - a hazai ralisport nagy nevei mind átéltek már nehéz pillanatokat. A Veszprém Rali csütörtöki tesztbalesete kapcsán ezekből válogattunk.

A Télapó kedvencei: a 2015-ös Mikulás Rali

Nagyszerű, stabil teljesítménnyel szerezte meg a Turán-Zsiros páros a 2015-ös Mikulás Rali első helyét Kazár Miklósék előtt, akiket délelőtt műszaki gondok hátráltattak. A harmadik helyen Maticsék „családi autója” zárt.

Turán Frigyes és Zsiros Gábor sikeres hétvégét zárt a Katalán Ralin

A Spanyol Rali minden bizonnyal beírja magát Turán Friciék szívébe, ugyanis a versenyzőpáros kiemelkedően teljesített a rangos nemzetközi mezőnyben. Frici és Gabi összesítettben 16., kategóriájában 6., privát csapatként pedig az első helyen végzett Spanyolországban.

Turán: Az él a cél a Kassa Ralin

Teljes erőbedobással készül a bevetésre Turán Frigyes és Zsiros Gábor. A fiúk a legutóbbi, Veszprém Ralin elért 2. helyezés után ugyancsak a legelőkelőbb pozíciókat célozzák meg a 41. Kassa Ralin.