Russell

Russell: Valószínűleg az idei legrosszabb futamom volt

George Russell elmagyarázta, hogy mi történt Carlos Sainzcal az első kanyarban, de szerinte most borzasztó volt a tempója a középső etapot leszámítva, így kicsit sem elégedett.

Többre számított mindkét Mercedes-pilóta

Hamilton hirtelen nehezen kezelhető autóról számolt be, Russell saját teljesítménye miatt nem akar ünnepelni. A rajtbüntetések miatt a páros mégis megörökli a második sort Austinban.

Sainz számára nem prioritás a negyedik hely

A spanyolt nem foglalkoztatja az egyéni bajnokságban elfoglalt pozíciója, szerinte a Ferrari elsődleges célkitűzése az, hogy egyenletes teljesítményt nyújtva készüljön fel a 2023-as szezonra.

Új szabályt hoztak Russell silverstone-i esete miatt

A sportszabályzatba betoldott kiegészítés alapján egy versenyző azonnal kiesettnek számít, ha a pályán kiszállt autójából. A brit hazai versenyén Zhou balesete után akart visszaülni a Mercedesbe.

Szabó Krisztián rovata: Beugrók szerencséje

Nyck de Vries monzai pontszerzése Formula–1-es ülést ért a 2023-as szezonra. Nem először fordult elő, hogy egy beugró versenyző erős eredményre volt képes, és megelőzte a tapasztaltabb ellenfeleket – hasonló helyzetben én is voltam pályafutásom során. Mi a kiemelkedően szereplő újoncok titka?

Russell nagyra értékeli De Vriest

Nyck de Vries egyértelműen megérdemli a helyét George Russell szerint. A Mercedes pilótája úgy érzi, a holland nagyszerű teljesítményre képes, így kíváncsian várja, mire lesz képes a következő évben.

Russell: Nem akarok segíteni a riválisoknak, így nem mondok semmit

A Mercedes F1-es pilótája úgy érzi, hogy megtalálták a szükséges válaszokat és 2023-ban versenyképesek lesznek: rájöttek a problémáik okára, és már nem lepődnek meg semmin.

„Semmit sem változott Lewis munkamorálja”

A Mercedes technikai igazgatója állítja: hiába nem kapott idén győzelemre esélyes autót maga alá, a hétszeres F1-es világbajnok pontosan ugyanolyan hozzáállással végzi a dolgát, mint korábban.

Megvédték társai a piros zászló hatálya alatt gyorshajtó Gaslyt

Nincs konkrét szabály arra, milyen tempóval kell közlekedni a futam megszakítása után, ráadásul a gumik lehűlése miatt akár veszélyesebb is lehet, ha lassan mennek – mutattak rá George Russellék.

Russellt frusztrálja a Mercedes suzukai taktikája

Lewis Hamiltonnal azonos körben állt ki intermediate abroncsokért, ez pedig több pozíciójába került a fiatalabb britnek az F1-es Japán Nagydíjon, ahol csupán a nyolcadik helyen ért célba.

A versenyzők válaszokat várnak az FIA-tól

A pilóták egyöntetűen vallják, hogy nem lenne szabad beavatkozó járművet a pályára vezényelni addig, amíg a pilóták az aszfaltcsíkon köröznek. Vettel már Szingapúrt követően is rávilágított a témára.

Hamilton: Hat tizedet veszítünk az egyenesben

A hétszeres F1-es világbajnok és csapattársa, George Russell egyaránt az egyenesbeli tempóhiányról beszélt a Japán Nagydíj időmérője után – viszont mindketten erősebb versenytempóban bíznak.