Ralikrossz

Solberg győzelmének tombolt a DTM közönsége

A világbajnoki címvédő Petter Solberg győzelmével zárult a ralikrossz vb első, Hockenheimben rendezett fordulója, de a hétvége igazi győztese nem a norvég pilóta volt, hanem maga a ralikrossz, valamint a német közönség.

Mi vetekedhet Michelisz hazai versenyével?

Idehaza minden a WTCC magyar futamáról fog szólni a hétvégén, hiszen a Michelisz-Hungaroring kombinációval nehéz bármilyen más autós eseménynek konkurálni. Mutatunk egy méltó kihívót!

James Hunt fia a ralikrosszban?

Legalábbis szeretné! Ugyanis az 1976-os F1-es világbajnok fia, Freddie Hunt is szerepel azon a 12 nevet tartalmazó listán, amelyen a ralikrossz vb tehetségkutató programjának döntőseit olvashatjuk.

Solberg: Műszaki hibával együtt dobogó

A világbajnok Petter Solberg egy második hellyel nyitotta címvédő hadjáratát a Monster által támogatott 2015-ös FIA Ralikrossz Világbajnokság portugáliai nyitófutamán, de győzelemmel ért fel számára ez az eredmény.

Elkapták Solberget a ralikrossz vb nyitányán

Bár tele van jobbnál jobb versenyzőkkel az FIA Ralikrossz Világbajnokság mezőnye, a fő kérdés az idei sorozat portugáliai Montalegrében rendezett nyitófordulója előtt mégiscsak az volt: le tudja-e valaki győzni a címvédőt, és ha igen, ki lesz az.

Az első magyar ralikrossz Eb-futamgyőzelem

Szabó Krisztián mindig tud meglepetéseket okozni. Az autókrosszban három Európa-bajnoki címet is szerzett, majd sportágat váltott, és élete első ralikrossz Eb-futamán, tavaly Olaszországban rögtön a dobogón végzett. Most vasárnap, második ralikrossz kontinensviadalán ezt egy győzelemmel szárnyalta túl!

Szabó Krisztián jól kezdett Portugáliában

Élete második FIA Ralikrossz Európa-bajnoki futamát teljesíti a hétvégén a korábbi háromszoros autókrossz Európa-bajnok Szabó Krisztián, aki az idei kontinensbajnokság portugáliai Montalegrében sorra kerülő nyitófordulóján az első napot a Super1600-as kategória 8. helyén zárta.

Szabó Krisztián teljes szezont fut a ralikrossz Eb-n

A kétszeres junior, illetve egyszeres felnőtt autókrossz Európa-bajnok Szabó Krisztián idén versenysorozatot vált, és egyszerre két vasat tart majd a tűzben. Az amerikai Champ Truck World Series mellett az FIA Ralikrossz Európa-bajnokság futamain is elindul.

Harminc érdekesség a 2015-ös ralikrossz vb-ről

2015. április 13-án, a Monster meghívásából szerkesztőségünk képviseletében a 2015-ös FIA Ralikrossz Világbajnokságot felvezető hivatalos barcelonai Média Napra voltam hivatalos.

Mr. Hollywood és a British Bomb egy csapatban

Az FIA Ralikrossz Világbajnokság barcelonai Média Napján a legnagyobb horderejű bejelentést az tartogatta, hogy a regnáló világbajnok, Petter Solberg és a sportág brit fenegyereke, Liam Doran egyesítik erőiket a Monster logója alatt.

Női szerelőként a ralikrosszban

Az autósport alapvetően az egyik legférfiasabb sportág, ezért mindig üde színfoltot jelent egy-egy hölgy jelenléte, aki akár versenyzőként, akár szerelőként bizonyítja, nemcsak a lenge öltözetű cicababáknak van helye a versenyautók közelében.

Grönholm fia a ralikrossz vb-n

A korábbi kétszeres rali-világbajnok Marcus Grönholm nem fontolgatja visszatérését versenyzőként, ehelyett csapatfőnökként egyengeti fia, Niclas útját. A 18 éves tehetség magasság tekintetében már most túlnőtt édesapján!