Rali

László Martinék nyerték a Szilveszter Ralit

A Topp-Cars belharcát és kettős sikerét hozta az idei Szilveszter Rali: László Martin és Zsiros Gábor győzött Petr Semerád és Danny Persein előtt.

Tragédia: Elhunyt egy versenyző a Szilveszter Ralin

Gyászol a magyar ralitársadalom: Kaposi László még teljesítette a Szilveszter Rali első szakaszát, majd megállt a szíve. 59 éves korában elhunyt. Nyugodjon békében!

A Rali-vb-n indulnak Herczigék 2023-ban

Négy magyar bajnoki cím és öt Európa-bajnoki szezon után Herczig Norbert és navigátora Ferencz Ramón 2023-ban a rali-világbajnokság WRC2 kategóriájában indul.

Péntek: Megvan az első 2023-as F1-es bemutató időpontja, Leclerc vb-esélyes Mercedesre számít

Elsőként az Aston Martin tett bejelentést arról, mikor mutatják be 2023-as versenygépüket, Leclerc pedig erős Mercedesre számít.

Megállt a szíve a navigátornak, gyűjtést szerveztek a gyógyulása érdekében

A többszörös bajnok ralis navigátornak pályabejárás közben állt meg a szíve, felesége kislányukkal épp 11 hetes terhes volt.

Tíz év: egy évtizede segíti a magyar ralisportot az autogumiplaza.hu

Fontos mérföldkőhöz ért a Pirelli versenyabroncsok magyarországi forgalmazója: tíz éve lépett be a hazai ralisportba, az azóta eltelt idő alatt pedig számos sikert könyvelhetett már el.

Fiatalít az idei Szilveszter Rali – jöhetnek a juniorok

Immár a 24. alkalommal rendezik meg december 27-e és 29-e között a Szilveszter Ralit a Hungaroringen. A verseny össztávja 56 kilométer lesz, és jó hír az autóversenyek szerelmeseinek, hogy ezúttal még több kategória küzdelmeit figyelhetik majd a helyszínen a Mogyoródra kilátogatók.

Hatból hat győzelem a Citroënnel, bajnok a Citroën Rally Team Hungary csapata!

Mads Østberg minden versenyt megnyert idén a magyar ralibajnokságban, amelyen elindult. A Citroën C3 Rally2 pilótája és alkalmi navigátora, a svéd Johan Johansson a szezonzáró Zemplén Rally-t is megnyerte, bebiztosítva így év végi győzelmüket. A csapatfőnök szerint minden láncszem a helyén volt és ennek köszönhető a Citroën Rally Team Hungary siker.

Balhé és békülés a Red Bullnál, ünnepel a Mercedes, rajtbüntetés Abu Dhabira – ez történt vasárnap

George Russell első nagydíjgyőzelmét szerezte, Hamilton és Verstappen ütközése, illetve a megtagadott Red Bull-csapatutasítás volt még központi hír a Sao Pauló-i Nagydíj vasárnapján. Egy helyre gyűjtöttük november 13. történéseit.

Mads Ostberg a magyar ralibajnok

Csomós Miklós megszorongatta, de legyőzni nem tudta az exvilágbajnokot, aki hibátlan teljesítménnyel hozta le a szezont. Vincze Ferenc újabb dobogós eredménnyel a szezon legjobb magyarjaként zárt.

Porrá égő WRC, civil autó a pályán a Japán Ralin

Kész káosz a japánok visszatérése a WRC-be: a mezőnnyel szemben autózott egy néző, a Hyundai egyik autója pedig kigyulladt és porig égett a szezonzáró futam első napján.