Rali

Bajban a Rally Hungary?

A hírek szerint veszélybe került a magyar ERC-futam 2022-es megrendezése - az MNASZ elnöke szerint december 15-én véglegesítik csak a versenynaptárat.

Klausz Kristóf uralta a Mikulás Ralit

Az év végi, tét nélküli murvás versenyen minden szakaszt megnyert és óriási fölénnyel vitte el az első helyet Klausz Kristóf és Csányi Botond.

WRC: Ogier nyert és nyolcadszor is világbajnok

Stílusosan, futamgyőzelemmel és pályafutása nyolcadik világbajnoki címével búcsúzott az aktív WRC-s pályafutásától Sebastien Ogier - a francia klasszis csapattársát, Elfyn Evanst győzte le.

ORB: Nyolc futam és murvás Kisvárda Rali 2022-ben?

Megjelent a 2022-re tervezett előzetes versenynaptár, már ami a hazai ralibajnokságokat illeti - több meglepetést is találhatunk a programban.

Kritikák kereszttüzében a Rally Hungary – a rendező válaszol

A magyar ralisport ünnepének szánták a már harmadik alkalommal megrendezésre kerülő Rally Hungaryt, ám sokan tértek haza a futamról rossz szájízzel – nézők és versenyzők egyaránt. De mi is ennek az oka?

Herczig-Ferencz: Egész évben erre vártunk

A Rally Hungaryval folytatja az ERC szezont Herczig Norbert és Ferencz Ramón. Október 22-24 között újra hazai közönség előtt versenyez a SKODA Rally Team Hungaria párosa, és abban bíznak, hogy a bajnoki dobogóért folyó csatában a magyar szurkolók is segítenek nekik.

Harmadik Rally Hungaryjére készül a Vogel-Notheisz páros

Győzelemmel hangolt a most hétvégi Rally Hungaryre Vogel Adrienn és navigátora, Notheisz Ivett. A Roger Racing Team és az Orsák Rallysport magyar párosa megnyerte kategóriáját múlt hétvégén a Kazincbarcika Ralin, ahol autójuk új festését is bemutatták.

Három világbajnok élmenővel erősít a Rally Hungary

Turán Frici és Bagaméri Laci ugyan a magyar bajnoki címért folyó csatában már nem érdekelt, annál inkább szeretné élvezni az ERC-futamot a hétvégi Rally Hungary-n. Friciék a Volkswagen Polo GTI R5-tel egy tét nélküli, felszabadult versenyzésre készülnek.

WRC: Neuville nyert, Ogier csak negyedik

Thierry Neuville parádés autózással nyerte meg a Katalán Ralit, míg Elfyn Evansnek be kellett érnie a második hellyel - viszont mivel Sebastien Ogier a dobogóra se fért fel, még nem dőlt el a vb-cím.

Sainz: Talán őrültek vagyunk, de nyerni akarunk!

Carlos Sainz célja nem is lehetne egyértelműbb a jövő évre vonatkozóan: a győzelmet szeretné megcélozni a Dakaron az Audival, ugyanakkor számol a villanyosítás miatti nehézségekkel.

A döntő ütközet elé: jön a hazai rali szezonzárója

Az AFM legfrissebb számában elemezzük, hogy hogyan is jutott el eddig a pontig Hadik András és Csomós Miklós, illetve hogy mi várható a Rally Hungaryn.

Herczig: Hatodikak lettünk Portugáliában

Pokoli nehéz versenyen hatodikként ért célba a portugáliai Fafe Rallyn Herczig Norbert és Ferencz Ramón. A SKODA Rally Team Hungaria versenyzői megőrizték bajnoki ötödik helyüket, és közelebb kerültek az ERC dobogóhoz is.