2024. október 6. vasárnap

ROC

Kövesd élőben a RoC és a Formula-E mai versenyét

Bár a legtöbb bajnokság az autó- és motorsport az idei évre már véget ért, ám ez a hétvége, és azon belül is a ma késő délutáni, esti időszak néhány igazi ínyencséget tartogat még a technikai sportok szerelmesei számára.

RoC & Roll: a 2014-es Bajnokok Tornája számokban

Már csak egyet kell aludni, és kezdődik a 2014-es Bajnokok Tornája, amelynek ezúttal Barbados ad otthont. Szombaton a Nemzetek Kupája, míg vasárnap az egyéni versenyszám, a Bajnokok Tornája küzdelmeiben csodálhatjuk meg egymás ellen a világ legjobb versenyzőit.

Kezdődik a Bajnokok Tornája, itt a végleges felállás

Kisorsolták a hétvégi Race of Champions csoportbeosztásait az egyéni- és a csapatküzdelmekhez. A 16 résztvevőből öten idén lettek bajnokok, de a többieknek sincs mit rejtegetniük.

Jogosítvány nélküli bajnok is lesz a ROC-on

A sorozat történetében különlegességnek számít, hogy egy olyan versenyző is meghívást kapott a Bajnokok Tornájára, akinek még vezetői engedélye sincs. Esteban Ocon kicsit tart attól, hogy zárt autókat kell vezetnie.

Lopez is harcba száll a Bajnokok Tornáján

Első alkalommal kapott meghívást a szezonvégi gálaeseményre, a Race of Championsra Jose Maria Lopez, aki a WTCC bajnoki címét nyerte meg a hétvégén Suzukában.

Susie Wolff első nőként a Bajnokok Tornáján

Az 1988 óta megrendezendő Bajnokok Tornája (ROC) történetében még sohasem vett részt női versenyző, de az idei kiírás során erre is látunk majd példát, hiszen Susie Wolff is meghívást kapott az eseményre.