ProRacers

Tesztprogram: Kazár 2,5 másodpercet gyorsult

A 2016-os bajnoki szezonnyitón, az Eger Ralin dobogós helyen zárt Kazár Miklós és Ferencz Ramón. A korábbi négyszeres abszolút bajnok már akkor érezte, még nem tökéletes az összhang az új Ford Fiesta R5-össel, így a Pro Racers versenyzője és navigátora egy komoly tesztprogramot hajtott végre az elmúlt hétvégén, ahol az M-Sport egyik mérnöke is segítette a munkájukat. Kazár úgy véli, ennyit még nem tanult egy teszt alatt, és igencsak bizakodással tölti el, hogy két és fél másodpercet gyorsultak a gyakorlás végére.

Hiába az egri dobogó, sok munka vár Kazárékra

A 2016-os bajnoki szezonnyitón, az Eger Ralin dobogós helyen zárt Kazár Miklós. A korábbi négyszeres abszolút bajnok a harmadik helyen végzett, ami annak tükrében elfogadható teljesítmény, hogy versenykörülmények között most próbálhatta ki először az új Ford Fiesta R5-ösét.

Nyugdíjba küldte hű társát Kazár Miklós

Befejeződött a felkészülési időszak a magyar ralisport világában, Kazár Miklós szeme előtt már a hétvégi Eger Rali lebeg. A korábbi négyszeres abszolút bajnok számára számos újdonságot hozott eddig is a szezon, ám az állandó vele kapcsolatban, hogy továbbra is minden versenyen nyerni szeretne. Navigátorával, Ferencz Ramónnal egyértelműen a bajnoki cím visszaszerzését tűzték ki célul, aminek valóra váltásához kizárólag a győzelemért mennek Egerbe is.