Montoya

Button: Egyetértek Montoyával, pedig ez ritka

Hogy mi rontja igazán az F1 élvezeti értékét a versenyzők számára, azt azok tudják a legjobban, akik már egy évtizeddel ezelőtt is a mezőnyben voltak. Juan Pablo Montoya megmondta a tutit a tengerentúlról.

Retro – Raikkönen az élről esik ki, Alonso nyer

2005-ben ezen a napon történt az az eset, amely Kimi Raikkönen szurkolóinak máig a legrosszabb rémálmaiban, míg Fernando Alonso rajongóinak a legkedvesebb álmaiban jön elő.

Amerikából jöttem: Montoya és a Formula-1

Montoya elmondja, hogy a hiedelemmel ellentétben miért nem volt sohasem agresszív, milyen lenne az a McLaren, amit Frank Williams irányít, s hogyan tette tönkre Christian Horner versenyzői karrierjét.

Retro – Schumacher utoléri Fangiót

Csak 18 autó állt rajthoz azon a versenyen, ahol egy elfüstölő Toyota-motor fosztotta meg Kimi Raikkönent első F1-es győzelmétől, a németeket pedig attól, hogy hazai pályán avassanak bajnokot.

Kicsúszhat-e az IndyCar-bajnoki cím Montoya kezei közül?

A matematika szerint természetesen, sőt, tavaly Power és tavalyelőtt Dixon is sokkal nagyobb ponthátrányt dolgozott le - a kolumbiainak most új kihívója akadt Graham Rahal személyében.

Montoya megfontolná a Le Mans-i indulást

Az IndyCar jelenlegi éllovasa néhány évvel ezelőtt mereven elutasította volt a Le Mans-i 24 óráson való indulást, most viszont elgondolkodna rajta, ha egy versenyképes autót kapna kezei közé.

F1-Archív: Montoya távozik

A Lotus megtartaná Raikkönent, Hill és Villeneuve a BAR-nál, 18 colos abroncsok, Schumacher nem megy a Mercedeshez, visszatér az Argentin GP, Berger édesapja elhunyt. Július 9. F1-es hírei.

F1-Archív: Az a bizonyos visszatolás

Buttont megkörnyékezte a Sauber, Montoya újabb csatát nyert Schumacher ellen, Piquet nincs elszállva Hamiltontól, Jean Todt 2004-ben távozna a Ferraritól. Ezek voltak a legérdekesebb hírek az előző évek június 29-éin.

„Őrület!” – Félelem és kritika az IndyCarban

A hétvégi versenyen Ryan Briscoe hatalmas balesetet szenvedett, a mezőny fontos tagjai – Montoya, Power és Kanaan – pedig aggódnak, hogy a sorozat nagyon rossz irányba tart.

F1-Archív: Barrichellót rendőr vitte a versenyre

A Red Bull nem Kimit keresi, Alonso szerint manipulálták a versenyt, a Nascar-pilóták kinevetik az F1-eseket, megsérült a szakkommentátor, Villeneuve szerint két törött láb semmi.

F1-Archív: Hamilton maldonadói mélységekbe süllyed

Hamilton körül mindig áll a bál, Schumacher visszaszól Coulthardéknak, az öccse otthon lábadozik, Alonsót könnyen madárnak nézheti bárki, Montoyát eltiltották a vezetéstől, Alesi kocsit tört…

F1-Archív: Schumacher utolsó dobogója

Montoya ugorhat be Frentzen helyére, hibridautóval indul a BAR, Johansson saját csapatot akar, Ferrari-motort kap a Minardi, eltiltották az USF1-et, kell-e két DRS-zóna? Június 24. F1-es hírei.