2024. július 9. kedd

IndyCar

Halálos fenyegetéseket kapott az F2-es bajnok

Theo Pourchaire a hétvégi IndyCar-futam után esett áldozatául az online bántalmazásnak. Ő és csapata is közleményt adott ki az ügy miatt.

MotoGP, WRC, IndyCar: a hétvége teljes menetrendje

Olaszországban versenyeznek a motorosok és a ralisok, az IndyCar mezőnye egyből folytatja idényét az Indy 500 után: mutatjuk a programot és a közvetítéseket.

Indy 500: Drámai végjáték a vihar után

Négy órát csúszott a 2024-es Indy 500 kezdése, de megérte kivárni a versenyt: szenzációs csata után Josef Newgarden duplázni tudott.

Az F1-es Monacói Nagydíj teljes menetrendje

A legendás Monacói Nagydíjat rendezik meg hétvégén az F1-ben, közben az USA az Indy500-ra figyel: íme a hétvége programja a tv-közvetítésekkel együtt.

Pole-rekord és Penske-henger az Indy 500 időmérőjén

Új csúcsot beállítva Scott McLaughlin szerezte meg a rajtelsőséget a 108. Indy 500-ra, megelőzve két csapattársát. A 2022-es győztes Marcus Ericsson majdnem pórul járt.

WEC, MotoGP, WRC: íme a hétvégi menetrend

Mutatjuk az előttünk álló hétvége programját a tv-közvetítésekkel együtt: jó pár sorozatot nézhetünk az F1 nélkül is.

„Régóta ugyanazok a versenyzők az F1-ben” – Pourchaire

Bár úgy érzi, van még ideje, hogy lehetőséget kapjon, a tavalyi F2-es bajnok rámutatott: az utóbbi időben kevés az új pilóta az F1-ben. Az IndyCar is opció számára.

MotoGP, FE, IndyCar: a hétvége menetrendje

F1 nélkül is mozgalmas lesz április utolsó hétvégéje: a MotoGP Jerezben, a Formula-E Monacóban versenyez, de lesz IndyCar, DTM és NASCAR is.

Retro – A legmegosztóbb világbajnok születésnapja

Mi köze Villeneuve karrierjének a matematikatanuláshoz, miért andorrai licensszel kezdett versenyezni, és mekkora hátrányból nyerte meg az Indy 500-at? Az 1997-es F1-es bajnokot köszöntjük.

Büntetések, kifakadás, Marko – vasárnapi F1-es hírek

Wolff leigazolná Verstappent, sportszerűtlennek tartja a Haast a Visa RB, Bagnaia nyerte a MotoGP, Newgarden az IndyCar nyitányát: a nap hírei.

Az F1-es Szaúd-arábiai Nagydíj teljes menetrendje

Újabb szombati futammal folytatódik az F1-es szezon, rajtol a MotoGP és az IndyCar 2024-es idénye: mutatjuk március második hétvégéjének programját.

Indy 500: Szabályozni kell a veszélyes „sárkány-manővert”?

Az Indy 500-győztes egykori F1-es pilóta, Marcus Ericsson szerint biztonsági aggályokat vet fel az úgynevezett „sárkány-manőver”, amivel foglalkozni kell.