Ne maradj le semmiről: jön a szuperhétvége!

Aligha lesz a szezon során az előttünk állónál érdekesebb hétvége: F1 Monacóban, WTCC a Nordschleifén, és természetesen jön az Indy 500 Fernando Alonsóval – de lesz még sok más is!

Mit gondol Dennis Alonso amerikai kiruccanásáról?

2016 novembere óta már nem Ron Dennis irányítja a McLaren Csoportot, és ezen keresztül az F1-es istállót, de ettől függetlenül megvan a véleménye a spanyol Indy 500-as indulásáról.

Ettől tart Alonso Indianapolisban

Szép-szép az az időmérős teljesítmény, de a verseny más lesz - a kétszeres F1-es világbajnok elárulta, mi aggasztja kicsit a legendás Indy500 előtt.

Már Európában is mindenki az Indy500-at figyeli

Fernando Alonso indulása Európában is háttérbe szorította az F1-et az IndyCarral szemben - a spanyol szerint jó lenne, ha Amerika és az F1 több ponton kapcsolódna össze, mint jelenleg.

Az Indy 500 hatása Alonsóra igazán kiváló

A McLaren szerint Alonso Indy 500-as szereplése hozta igazán formába a spanyol versenyzőt a Formula-1-ben is. Az istálló szerint fejben teljesen helyrejött a kétszeres világbajnok és extra energiák szabadultak fel nála.

Most akkor szurkolnak az F1-esek Alonsónak, vagy sem?

A kétszeres világbajnok véleménye, valamint az, amit honfitársa, Carlos Sainz állított, homlokegyenest ütközik egymással – utóbbi szerint a mezőny minden versenyzője nézni fogja az Indy 500-at riválisuk miatt.

A Honda szerint Monacóban kiváló eredményük lehet

A McLaren-Honda jelentős tempójavuláson esett át a Spanyol Nagydíj hétvégéjén és talán lassan a megbízhatóság is meglesz. Monacóban a pálya jellege és az új frissítések miatt kiugró eredményt várnak.

Alonso több, mint 300 mérföldet tett meg hétfőn is

Alonso nem lazsált Indianapolisban a hétfői edzésen sem. Azok után, hogy egy nappal korábban megszerezte az ötödik rajtkockát, most a versenyre felkészített autóval tett meg több, mint 300 mérföldet.

Button ismeri a McLaren új fejlesztéseit, nagy eredményre készül

Jenson Button szerint az általa megismert masszív frissítési csomag, amivel a McLaren-Honda Monacóra készül, csak növelte a magabiztosságát egy jó eredmény elérésében.

Alonso: Pole-ban is lehettem volna

Túlszárnyalta az elvárásokat Fernando Alonso Indianapolisban: az ötödik rajthelyet szerezte meg a legendás versenyre, ám körei nem voltak hibátlanok. A végül rajtelsőséget szerző Dixon szerint az edzést Bourdais nyerte volna meg.

Alonso második sorban az Indy 500-on!

A spanyol versenyző javítani tudott szombati eredményéhez képest, és a zseniálisnak nevezhető ötödik helyen végzett az Indy 500 pole-pozícióról döntő időmérő edzésén.