ETRC

Kiss Norbi elégedetten zárta hétvégéjét

Bár győznie végül nem sikerült, sőt, a dobogóra sem állhatott fel, a magyar versenyző elégedetten zárta utolsó futamát az ETRC hungaroringi fordulóján.

Kiss Norbi nem tudott hasznot húzni a pole-ból

A magyar pilóta bár az első rajthelyről indulhatott a Kamion Eb harmadik hungaroringi futamán, nem tudta kihasználni a pozíció nyújtotta előnyt, és a második helyen zárta a megmérettetést.

Botrányos véget ért Kiss Norbi második futama

A magyar versenyző elképesztő csatát vívott riválisaival a dobogós helyekért az ETRC második hungaroringi futamán - végül harmadik helyen végzett, de a leintést követő pillanatokat furcsa közjáték árnyékolta be.

Kiss Norbi fantasztikusan versenyzett a Hungaroringen!

A mezőnyből a magyar versenyző volt az egyetlen, aki komoly előzésekre szánta el magát, melynek meglett az eredménye: második helyen zárta az ETRC első hungaroringi futamát.

400 millióba kerül a WTCC, DTM és ETRC

A Magyar Közlönyből megtudhatjuk, mennyit fizet az állam a hazánkban vendégeskedő nagy szériákért. A túraautós bajnokságok, kamion Eb, F1 és Red Bull Air Race is jelentős pénzbe kerül.

25 év után hazai közönség előtt a Kamion Eb

Kiss Norbi, a 2014-es FIA ETRC Kamion EB bajnoka címvédésre készül, és úgy tűnik, az idei évben is megállíthatatlan. A kamionsport legkiemelkedőbb alakját a hazai pálya minden bizonnyal doppingolni fogja, ugyanis negyed évszázad után szeptember 5-6. között, a hajrában ismét magyar szakaszon, a Hungaroringen versenyezhet a trónkövetelőkkel.