220VoltH-MotoTeam

A nemzetközi élmezőny nyomában Bódis Ricsi

A 220 Volt H-Moto Team nem ül a babérjain, régi és új versenyzőivel Spanyolországban edzőtáborozott a csapat, ahol a motorozás mellett a fizikai felkészítésre helyezték a fő hangsúlyt.

Bódis Ricsi a dobogón Jerezben

A 220 Volt H-Moto Team versenyzője a második helyről rajtolva a harmadik lett a jerezi első futamon a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben.

H-Moto Team: Zárásként díjátadó

Igazán büszke lehetett legifjabb versenyzőire a MAMS Kispályás és Utánpótlás Bajnokság szlovákiai díjátadó ünnepségén Magyarország legnagyobb gyorsaságimotoros csapata, a 220 Volt H-Moto Team.

Bódis Ricsi: pole pozíció, pályacsúcs és egy bukás

Minden adott volt az újabb nagy sikerhez Magny-Cours-ban a múlt hétvégén a 220 Volt H-Moto Team versenyzője, Bódis Ricsi számára. A 22 éves magyar motoros pályafutása első pole pozícióját szerezte meg a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben, majd a versenyen másfél körrel a vége előtt pályacsúcsot motorozva még a második helyen száguldott. És ekkor elment a Honda eleje, és az újabb pódium helyett jött a sajnálatos kiesés. Bódis Ricsi már előre néz, és bízik abban, hogy a jerezi szezonzárón ott állhat majd a dobogón.

Bódis Ricsi célja egyértelműen a dobogó

Ismerős pályán, de új gumiszabályok mellett száguldhat Magny-Cours-ban a hétvégén a 220 Volt H-Moto Team versenyzője, Bódis Ricsi. A 22 éves magyar motoros az általa már ismert és kedvelt francia pályán folytatja szereplését a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben. Ezúttal egyértelmű célja, hogy dobogóra álljon a vasárnapi versenyt követően, ráadásul az összetett ötödik helyéről is szeretne előre lépni.

Győrfi Alen: 165 ezredre a bajnoki címtől

Elképesztő izgalmak közepette zárta le az elmúlt versenyhétvégét Magyarország legnagyobb gyorsaságimotoros csapata. A 220 Volt H-Moto Team korábbi Európa-bajnoka, Győrfi Alen az Alpok Adria sorozat záró állomásán, a Slovakiaringen a bajnoki címért szállt harcba a Superstock 600-as kategóriában, és az utolsó métereken, 165 ezreddel maradt le róla, míg Kovács Bálint a 6. pozícióban látta meg a kockás zászlót Hockenheimben, az ADAC KTM Kupa szezonzáró futamán, és ezzel összetettben a hetedik helyen végzett.

Györfi Alen a bajnoki címért küzd a Slovakiaringen

Újabb nehéz, de remélhetőleg sikerekkel teli hétvége vár Magyarország legnagyobb gyorsaságimotoros csapatára.

Bódis Ricsi: Maga a csoda volt számomra ez a verseny

A 220 Volt H-Moto Team versenyzője 23 helyet jött előre, és végül az 5. helyen végzett a lausitzringi hétvégén a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben.

Bódis Ricsi kész a dobogóért küzdeni

A három hónaposra nyúlt nyári szünetet követően újra bizonyíthat a 220 Volt H-Moto Team versenyzője, Bódis Ricsi, aki legutóbb dobogóra állhatott a Superbike-vb betétsorozatának, az EJC-nek misanói futamán.

Kis Viktória: 13 ezredre a dobogótól Jerezben

A 220 Volt H-Moto Team versenyzője remek teljesítménnyel tette le a névjegyét a spanyol Women's Open Cup Yamaha R3 sorozatban.