WTCR

Michelisz futamot nyert az e-WTCR-ben

A Túraautó-vk tavalyi bajnoka első virtuális győzelmét könyvelte el a ningbói pálya online változatán, viszont ezzel rögtön felzárkózott a pontverseny második helyére.

Megvan a WTCR idei hivatalos biztonsági autója

Nemcsak a versenyben, hanem a biztonságot illetően is élen jár majd a Honda az FIA WTCR 2020-as szezonjában, a biztonsági autó ugyanis egy Honda Civic Type R Limited Edition lesz.

Háromféle rajtsorrend lesz a WTCR-ben

A Motorsport Világtanács rábólintott a Túraautó-világkupa idei szabályváltozásaira, amelynek értelmében ugyan minden pályán csak egy időmérőt rendeznek, a rajtrácsok kialakítását megkavarták.

Priaulx távozik a WTCR-ből

Björk, Muller és Ehrlacher marad a Cyan Racing Lynk & Co versenyzője, a háromszoros világbajnok Andy Priaulx azonban önszántából elhagyja a bajnokcsapatot 2020-ban.

Virtuális Tassi-győzelem és Michelisz-dobogó

A Salzburgringen indult a WTCR második, immár csak hivatásos versenyzők számára kiírt szimulátoros szériája: első futamon Norbi lett harmadik, míg a második versenyt Atika nyerte.

Megvan, pontosan hol indul idén Tassi Attila

Azt eddig is tudtuk, hogy a fiatal magyar pilóta ismét egy Hondát fog vezetni, méghozzá immár a Münnich Motorsportnál, most viszont fény derült a japán márka pontos versenyzőpárosaira is.

Két autóval és új magyar tehetséggel tér vissza a Zengő Motorsport a WTCR-be

Egy év távollét után idén újra a Túraautó-világkupán indul a Michelisz Norbertet is felfedező csapat, méghozzá rögtön két Cuprával, amelyek közül az egyikbe egy új felfedezett, Boldizs Bence ülhet.

Michelisz és Kiss mégis együtt a Hungaroringen!

A WTCR frissen kiadott naptárából kiderült, hogy október közepén egy hétvégén látogat hazánkba a túraautós széria és a Kamion-Eb, azaz a két Norbi is egyszerre mutathatja meg tudását Mogyoródon.

Visszakerült a Hungaroring a WTCR naptárába

A korábbi törlés ellenére október közepén mégis hazánkba látogat a Túraautó-világkupa mezőnye: a friss menetrend szerint Michelisz Norberték hat európai helyszínen csapnak majd össze.

Báldi nagy csatában győzte le Guerrierit

Nem sokon múlt, hogy megszülessen az első igazi versenyző által szerzett győzelem a WTCR virtuális sorozatában, a M1RA szimulátorosa viszont az utolsó körben elhappolta előle azt.

WTCR: Lejtőn a csúcs után

Erősen kezdett, tavaly a Michelisz Norbert történelmi sikerét hozó idényben a csúcsra jutott, 2020-ban viszont egyelőre a hanyatlás jeleit látni a Túraautó-világkupán: hogyan kerülhet(ett) máris bajba a nemrég még virágzó kategória és sorozat?

Újabb magyar tarolás az e-WTCR-ben

A virtuális Slovakia Ringen is győzni tudott a M1RA-s Báldi Gergő, míg a második futamot a felvidéki Bánki Bence húzta be. Michelisz pontot szerzett, de a fő szenzációt kis híján Guerrieri okozta.