Michelisz Norbi saját honlapján számolt be az aragoni tesztről, ahol a gyári Honda színeiben tesztelhetett. Úgy tűnik, a Honda elkötelezett aziránt, hogy legyőzze a Citroent.

Michelisz: Idén tanultam a legtöbbet magamról

„Az idei volt az első olyan évem, amelyikben márkán belül a legjobb lettem, ráadásul erős riválisokkal szemben. Ki nem találjátok, mire volt ehhez szükségem” – kezdi évértékelését Michelisz Norbi.

Engstler WTCC-ről TC3-ra vált

Franz Engstler azon kevesek közé tartozott, akik a WTCC megalapításától kezdve állandó résztvevői voltak a sorozatnak. Ez az idei szezon végeztével megszakad, mivel az 53 éves német versenyszériát és márkát is vált.

Morbidelli befejezheti WTCC-s pályafutását

A Hungaroringen szép győzelmet szerző olasz pilóta nagy valószínűséggel ülés nélkül marad a 2015-ös szezonban, mert a Münnich Motorsport csak egy autót állít ki, amit névadó/csapatvezető kap majd.

A Volvo jövő ősszel térhet vissza a WTCC-be

A Volvónál nem tagadják, hogy vonzó számukra a megújult WTCC, s a feltételezések szerint már jövő ősszel megkezdhetik programjukat, 2016-ban pedig teljes szezont futhatnak.

A rekordok éve a Citroen és Pechito számára

A Citroën sikere teljes: a szezon 23 futamából 17-et megnyert a csapat, így megszerezte a csapatvilágbajnoki címet, versenyzői pedig – López, Muller, Loeb sorrendben – az egyéni verseny első három helyén végeztek*.

A számok nem hazudnak: tényleg Michelisz Norbi volt idén a legjobb hondás

Michelisz Norbert makaói második és negyedik helyének, valamint Tiago Monteiro balszerencséjének köszönhetően megszerezte az összetett negyedik pozícióját, ezzel ő lett a legjobb a hondások közül. Megnéztük a japán márka színeiben versenyző pilóták idei teljesítményét, és arra jutottunk, hogy a legfontosabb mutatókban honfitársunk bizony valóban elverte a gyári Civiceket.

Mit csinál Robert Kubica 2015-ben?

A lengyel versenyző továbbra is bizonytalan a jövőjét illetően, szerinte 50-50 százalék az esély arra, hogy marad a ralinál, vagy visszatér a pályaversenyzéshez.

Zengőék szárnyalnak a boldogságtól

„Nem kell repülő, haza repülünk magunktól” – ezzel a címmel jelent meg a Zengő Motorsport összefoglalója Makaóból, miután Michelisz Norbi behúzta a hőn áhított világbajnoki negyedik helyet.

Éld át újra az idei WTCC-szezon izgalmait!

Fantasztikus magyar sikerrel zárult az idei WTCC-szezon: Michelisz Norbi remek hajrájának köszönhetően a negyedik helyen zárta a bajnokságot. Hoztunk sok videót, éld át újra az izgalmakat!

A végén jött a dráma – Michelisz negyedik!

Bár sokáig úgy tűnt, hogy Tiago Monteiro stílusosan, győzelemmel lesz a legjobb Honda-pilóta, az utolsó körben mindent elbukott. Rob Huff nyert a Ladával, Michelisz negyedik a bajnokságban.

Lopez nyert, Michelisz második Makaóban

Michelisz Norbi a második helyen zárta az első futamot Makaóban, ezzel feljött az összetett negyedik helyére a gyári Hondák elé. Pechito Lopez idei tizedik győzelmével rekordot döntött.