2024. szeptember 20. péntek

WSR

Mi jut jövőre F1 helyett Merhinek?

Ami biztos, a Caterhammel több nagydíjon felbukkanó spanyol versenyző nem marad a Formula Renault 3.5-ös kategóriájában, ahol a bajnoki cím esélyese lehetne.

Azt hitték a DAMS-nál, hogy Sainz elveszíti motivációját

Noha végül Carlos Sainz megszerezte a WSR bajnoki címét, és leigazolta a Toro Rosso, volt csapata, a DAMS csapatfőnöke rávilágított, a spanyol jövője nem volt mindig ilyen fényes...

Végleges a WSR 2015-ös versenynaptára

Az utolsó kérdőjel is kikerült a WSR 2015-ös naptárából, ahol idén is kilenc helyszín kapott helyet: Monza és Moszkva kiesett, a helyükre a Red Bull Ring, valamint Silverstone lépett.

Sainz: Ha a Red Bull nem segít...

A Formula Renault 3.5 bajnoka, Carlos Sainz Jr. beszélt arról, milyen esélyei vannak a Toro Rosso áhított ülésére, és milyen lépést fog tenni akkor, ha pártfogói újra mellőzik.

Kiket adott az F1-nek a GP2 és a WSR?

A GP2 és a WSR 3.5-ös sorozata egyaránt tizedik bajnokát avatta idén októberben, ám egyelőre nem tudni, Palmer és Sainz eljut-e az F1-be. Utánajártunk, mit mutatnak a tendenciák a két széria esetében.

Új időpontot kapott a WSR magyar futama

Rögtön az idei szezonzáró után közzétették a Renault Világsorozat 2015-ös menetét, új időponttal a magyar futamnak és három új helyszínnel.

Rowland nyert, Merhi elbukta a 2. helyet

Oliver Rowland kényelmes győzelmet aratott a WSR 3.5 idei utolsó futamán Jerezben. Pierre Gasly feljött a bajnoki második helyre, átugorva a kieső Roberto Merhit. Sainz feledhető versenyt teljesített.

Merhié a szezon utolsó pole-ja, Sainz a 14.

Miután tegnap elveszítette esélyét a bajnoki címre, ma pole-pozícióval vágott vissza Robert Merhi a WSR 3.5 szezonzáró hétvégéjén. A friss bajnok Carlos Sainz Jr. viszont csak a 14. helyről kezdi meg a jerezi második futamot.

WSR: Stevens nyert, Merhi kiesett, Sainz a bajnok!

Miután Roberto Merhi balesetbe keveredett az eső kanyarban, Carlos Sainz Jr. abban a tudatban versenyzett tovább, hogy bajnokká avanzsált, míg szoros befutó után Will Stevens nyerte az első jerezi futamot.

Will Stevens szerezte meg a pole-t a WSR jerezi időmérőjén, Sainz és Merhi szenvedett

A Strakka Racing 23 éves pilótája szerezte meg a pole pozíciót a World Series by Renault 3.5-ösök első versenyére, a pontverseny éllovasa, Carlos Sainz Jr. csak a 15., riválisa, Roberto Merhi a 10. lett.

Motorsporthétvége – Ne maradjon le semmiről!

MotoGP, DTM, WSR, F3, AutoGP, NASCAR – a motorsportok világában az F1 szünete ellenére is elég erős program lesz a hétvégén, most összefoglaljuk, mikor mit hol kell nézni.