2024. szeptember 29. vasárnap

Vergne

Vergne az élen a módosított londoni pályán

A Formula-E döntéshozói nem szórakoztak, az első edzést követő versenyzői panaszok után azonnal átalakították a pályát a huppanós részen, emiatt viszont nem lesz állórajt a mai versenyen.

F1-Archív: Button császár lett Montrealban

Jenson Button - ha 2009-es bajnoki címe nem lett volna elég - örökre beírta magát az F1 történetébe Montrealban aratott elképesztő győzelmével - ez, és még sok minden más is történt az elmúlt 20 évben, június 12-én.

Ismét az 1. - Vergne a Formula-E pole-királya

Jean-Eric Vergne harmadik pole-pozícióját szerezte a Formula-E első oroszországi hétvégéjén, így a két bajnokesélyes elől kezdheti majd meg a 15 órakor rajtoló futamot.

Vergne még idén az IndyCarban indulna

Bár a tengerentúli sorozat már elkezdődött, a korábbi F1-es dolgozik azon, hogy legalább néhány futamra beugorhasson az Andretti csapathoz, és belekóstolhasson a bajnokság menetébe.

Vergne körbevisz minket Malajziában

A Ferrari szimulátorával a tavaly még a Toro Rossóval versenyző Jean Eric Vergne tesz meg egy kört. A program feltehetően az rFactor pro, mely csak profi csapatok számára elérhető.

Vergne és az F1: 2016-ban vagy soha

A Toro Rossótól elküldött JEV, aki valósággal parádézik a Formula-E-ben, úgy nyilatkozott, hogy jövőre még simán visszatérhet az F1-be, de tudja, hogy két év kihagyás után már nem sok esélye lenne.

Long Beach: Piquet hat ePrix-n a 6. győztes

Harmincöt évvel azt követően, hogy édesapja első F1-es győzelmét aratta Long Beach-en, Nelson Piquet Jr ugyanott szerezte első Formula-E sikerét. Vergne második lett, di Grassi újra a bajnokság élén.

Long Beach: Buemi a pole-ban, Vergne 6. lett

Az e.dams volt F1-es svájci pilótája kezdheti az élről a magyar idő szerint vasárnap hajnali Long Beach ePrix-t, míg az eddig két pole-t szerző JEV ezúttal hatodik lett. Az éllovas Prost a 3. helyen.

Formula-E: Vergne újabb pole-t gyűjtött

Habár távoznia kellett az F1-ből, Jean-Eric Vergne új vadászterületet talált magának: harmadik versenyén második rajtelsőségét szerezte meg. Két legendás nevet viselő ellenfél indul mögüle este 9-kor.

Pilótabarátnők: Petra Silander, a svéd DJ

Jean-Eric Vergne skandináv származású kedvese megunta addigi sikeres modellkarrierjét és bebizonyította, hogy a színészet, valamint a zene világában is megállja a helyét.

Szavazás: Ki lesz a Manor másik versenyzője?

Egy ülés még mindig kiadó az idei F1-es mezőnyben, hiszen nagyon úgy tűnik, hogy a Manor komolyan gondolja a visszatérést, és akár már Melbourne-ben is ott lehetnek. De ki lesz Will Stevens csapattársa?