Tarquini

Tovább remekel a Honda, Michelisz a 4.

Ahogy az előző két gyakorlást, úgy az utolsó tét nélküli edzést is Gabriele Tarquini nyerte Motegiben, míg Michelisz Norbert az eddigi két második helyezése után ezúttal a negyedik pozícióban zárt.

Földrengésre ébredt a mezőny, Michelisz a 2.

Kora hajnalban földrengés rázta meg Motegi környékét, ám ez sem zökkentette ki a tegnap remeklő Hondát: Gabriele Tarquini újabb edzéselsőséget gyűjtött be, Michelisz Norbi pedig ismét második lett.

Michelisz második Japánban, formában a Honda

A megszokott módon pénteken egy teszttel indult a WTCC programja: a két hónapos szünet után hazai pályán, Motegiben a Honda remek 1-2-es eredménnyel indított, és a Ladák is befurakodtak a Citroenek közé.

Muller nagy csatát nyert Lopez ellen

"Szép volt, Mester" - így köszöntötte a Citroen a négyszeres bajnok Yvan Mullert, aki nagy küzdelemben szerezte meg a moszkvai pole-t a címvédő Jose Maria Lopezzel szemben.

„Eljárt az idő a WTCC régi generációja felett”

Viszlát Yvan Muller, Gabriele Tarquini, James Thompson, és üdv Jose Maria Lopez, Hugo Valente, Michelisz Norbert és számos más fiatal! A generációváltás az orrunk előtt zajlik, állítja a WTCC nagyfőnöke.

WTCC: Kiosztották a büntetéseket is

A két magyar verseny után egyedül Gabriele Tarquinit szankcionálták, akit kizártak az első futamból. Yvan Muller megrovást kapott az ugyanezen verseny rajtjánál történt kavarodás miatt.

Lopez másodszorra is, Michelisz ötödik

Az argentin bajnok a WTCC második hungaroringi edzésén sem talált legyőzőre, legközelebb Gabriele Tarquini ért hozzá. Michelisz Norbert is megismételte reggeli teljesítményét.

Retro – Berger és a tűz, Senna és Prost összetűz

Az 1989-es San Marinó-i Nagydíj az F1 egyik legfordulatosabb és legemlékezetesebb versenyeként vonult be a történelemkönyvekbe. Nagy bukások, tűzeset, új rajt, megszegett csapatutasítás és parázs viták.

Tarquini: Marrakech olyan, mintha lottóznánk

A 2009-es túraautó-világbajnok eddig egy győzelmet szerzett Marrakech-ben, de a fallal is találkozott már - nem csoda, ha szerencsejátékhoz hasonlítja a pályán való versenyzést.

Tarquini motivációja 53 évesen is töretlen

A WTCC e hétvégén rajtoló szezonjával Gabriele Tarquini már 11. idényére készül a sorozatban, és bár tavaly az eredményei elmaradtak a várttól, az olaszban továbbra is ég a tűz.

Retro – A rekord, melyre Tarquini nem büszke

A születésnapos Gabriele Tarquini nem csupán a legidősebb FIA-világbajnok, hanem egy másik rekordot is tart, ám erre alighanem jóval kevésbé büszke – a túraautós ász F1-es karrierjét idézzük fel.

Michelisz Norbert: Ha Tarquini mondja…

A Zengő Motorsport WTCC-pilótája, Michelisz Norbert személyesen jelen volt a Honda négynapos jerezi tesztjén, és az autót most ugyan nem vezethette, de úgy érzi, egyre inkább megnyílnak előtte a kapuk, és egyre közelebb kerül a belső körökhöz.