SzilveszterRali

Kazár Miklós: Idén a verseny a fontos számomra

Úgy tűnik, számos érdekesség és nagy csata várható az idei, 17. alkalommal megrendezendő Szilveszter Rallin. A december 27-29. közötti évbúcsúztató versenyen több korábbi bajnok is rajthoz áll. Kazár Miklós ugyan valamennyi szakaszon más navigátorral indul, ám ezúttal versenyezni és győzni szeretne.

Botka Dávid: Az Európa-bajnoki cím kötelez

Mindössze 48 óráig lehetett nevezni az idei, 17. alkalommal megrendezendő Szilveszter Rallye-ra, és a rengeteg jelentkező miatt a szervezők kénytelenek voltak lezárni a nevezési lehetőséget. Az biztos, teljes mezőny vesz részt a december 27-29 között megrendezendő évbúcsúztató versenyen. A 2015-ös Szilveszter Rallye mezőnyében természetesen ott lesz a címvédő Vincze Ferenc, valamint a friss Európa-bajnok, Botka Dávid is.

WRC autó is ott száguld majd az évzárón

Hivatalosan még csak nemrég van lehetőség az idei, 17. alkalommal megrendezendő Szilveszter Ralira nevezni, már most úgy tűnik, újabb részvételi rekord születik a december 27-29 között megrendezendő évbúcsúztató versenyen.

Ezüstérem és fogcsikorgató hideg a Szilveszter Ralin

Az ifj. Cseh Vilmos - Németh Gergely kettős az abszolút második, míg a Vincze Marci - Szedő Csaba duó az abszolút negyedik helyen végzett a 2014-es esztendő utolsó versenyén a Szilveszter Ralin.

Bődi Sándor: Gumifüstölésig rúgta neki

Biztos vagyok benne, hogy őt/őket nem láttátok egyenesen menni a Szilveszter Rallyn. Hogy honnan tudom? Láttam, ismerem, tudom, hogy nem bír a vérével, és nem fogja magát soha meghazudtolni. Igen-igen, ő Bődi Sándor „Szandró”, és aki a J1-ből csicsergett neki, nem más, mint Gyökös Jani. Na, ők azok akik, mindig kompok akartak lenni, de végül egyik…nem, egyik sem komplett.

Lajosházi: Ezekért a pillanatokért érdemes csinálni

Sikeresen célba vitte a Subarut Lajosházi Csaba a 2014-es Szilveszter Rallye-n, ahol megszokott navigátora mellett két vendéget is megautóztatott, Magyarország legnagyobb évadzáró autósport eseményén.

Vass Gergő: Megkaptuk, amit akartunk

Már a teszten pörgés volt a méregzsákokkal. Vass Gergő és Fekete Ödön oda-vissza köröztek, és autóztatták a támogatókat, gyerekeket, és aki kíváncsi volt a méregzsákra. Majd másnap megtörtént a pályabejárás, és hétfőn kipihenten és izgatottan álltak a rajthoz, és a lendületük egész napra kitartott. Szó mi szó, elégedetten távoztak a Szilveszter Rallyról, azt kapták, amire számítottak. Egy nagyszerű versenyt.

Tarr Zsolt - Szilveszter után

Az egész évben csak keveset versenyző Tarr Zsolt – Ökrös Zoltán duón egyáltalán nem látszott meg a kihagyott időszak. A Szilveszter Rali idén is arra volt jó számukra, hogy bebizonyítsák, hogy van helyük a raliban, akkor is, ha nem mindig tudnak indulni. Elégtétel volt számukra a kategória 2. hely, és ennek fényében csodálatos hétvégét hagytak maguk mögött, és bizakodva várják a következő szezont.

Kurtos Róbert: Jó volt ez így is

A hatos EVO helyett egy kilencesben nyomta a gázt Kurtos Róbert, akinek László Pisti diktálta a tempót a J1-ből. A verseny igazából teszt volt már a következő évre, ezért semmiért sem aggódtak, csak, hogy minél többet mehessenek az autóval, és Pisti álmát teljesítsék. Az egyik összejött a másik pedig csak félig, mert sajnos a verseny vége felé váltóprobléma miatt kiállni kényszerültek.

Bakó Rally Team: Király volt minden

Reménykedett a Bakó Rally Team a Szilveszter Rallyn, hogy a képlet a fejben már jól összeállt, és szerencséjük is volt, mert tényleg minden a tervek szerint haladt. A méregzsákokat tesztelték, autóztatás megtörtént, mindenki elégedett volt mindennel, és mind a négy Citroen C2R2 célba ért. Hogy mi mást kérhetett volna Bakó Laci csapatvezető?! Szerintem semmit, de elmondja ő a véleményét.

LiveWire RT: Tökéletes évzárás

A LiveWire Rally Teamnél debütáló versenyzőpáros Gecs Máté és Dorkó András a terveiknek megfelelően abszolválta a 2014. évet lezáró eseményen a Szilveszter Ralit.

Tarolt a Maxx Race Team az évzárón

Mással nem is lehetett volna talán jobban népszerűsíteni a Maxx RaceTeam hírnevét, mint egy abszolút futamgyőzelemmel.