SeatLeonEuroCup

Zsinórban a harmadik hétvégén dobogón a B3 Racing!

Hétvégén rendezték a SEAT LEON Eurocup negyedik versenyhétvégéjét Ausztriában, melyen a B3 Racing csapata, a megszokott pilóták – Bús Edina és Fekete Dominik – mellett, plusz egy versenyzővel és egy 3. SEAT LEON Cup Racerrel is rajthoz állt, amelyet Kiss Norbert Európa-bajnok kamionos vezetett.

SEAT: Kiss Norbi ütközött, Bús Edina 13. lett

Szombati 4. helye után a vasárnap nem sikerült jól Kiss Norbi számára a SEAT León Eurocup ausztriai fordulóján: a beugróként induló pilóta már az első körben ütközött és kiesett.

SEAT Leon: Kiss Norbert jött, látott és 4. lett

Az 5. helyről induló Kiss Norbert a 4. pozícióban zárta beugróként a SEAT León első ausztriai futamát, nem sokkal elmaradva a dobogós helyezésektől. A többi magyar közül Szabó Zsolt a 16., Bús Edina a 20., Fekete Dominik a 25. helyen végzett, míg a versenyt a bajnokságban most debütáló Loris Hezemans nyerte. Az összetett élén Stian Paulsen utolérte Pol Rosellt.

Kiss Norbi ismét a B3 Racing Seat színeiben

Most hétvégén a Red Bull Ringen három Cup Racerrel indul a B3 Racing. Bús Edina és Fekete Dominik mellett Kiss Norbi csatlakozik a versenycsapathoz.

Hivatalos: Borkovic a B3 Racing zászlaja alatt száll harcba az ETCC bajnoki címéért

A Hungaroringen elért remek ETCC eredményeknek és a kitűnő közös munkának köszönhetően Szerbia legsikeresebb autóversenyzője és a B3 Racing szerződést kötött az Európai Túraautós Bajnokság teljes szezonjára. Dusan Borkovic, a B3 Racing színeiben, a csapat 330 lóerős SEAT LEON Cup Racerével száll harcba az ETCC bajnoki címéért.

A B3 Racing felemás hétvégéje Silverstone-ban

Felemás versenyen van túl a B3 Racing. A hétvége furcsa rajtokat hozott a legendás silverstone-i pályán. Bár a HELL Racing Team kiváló pilótájának, Bús Edinának sikerül javítani a köridején, mégsem volt teljesen elégedett az eredménnyel.

SEAT EC: A magyarok a rajtnál rontották el

Nem rajtoltak jól a magyarok a SEAT León Eurocup második angliai versenyén, így számukra a visszazárkózásról szólt a viadal. Végül a Zengő Motorsportot képviselő Szabó Zsolt lett a legjobb közülük a maga 13. helyezésével, míg a B3 Racing színeiben induló Bús Edina és Fekete Dominik a 15. és 24. helyeket szerezték meg. A futamot a pole-ból induló Jonathan Cocker nyerte.

SEAT EC: Bús Edina a legjobb magyar

Felemásan alakult a magyarok számára a SEAT León Eurocup első angliai versenye: Szabó Zsolt autója az első körben megrongálódott, így végül 16. lett, közvetlenül Bús Edina mögött célba érve...

Zengő Motorsport: Egy időben, két helyen

A FIA Túraautó-világbajnokság 9-10. fordulóját rendezik meg a hétvégén Oroszországban. A moszkvai versenypálya már harmadszor látja vendégül a WTCC mezőnyét, ahol természetesen rajthoz áll a MOL-csoport által immár negyedik éve támogatott Zengő Motorsport versenyzője, Michelisz Norbert is.

Bús Edina hétköznap is „versenyformában”!

A B3 Racing pilótája, Bús Edina március óta nem csak a versenypályán és a tesztek alkalmával ülhet a SEAT volánja mögött. A gyönyörű versenyző ugyanis személyautóját is lecserélte, és a Cup Racerrel teljesen megegyező dizájnú SEAT LEON-nal járja Budapest utcáit.

B3 Racing fele csapattal teljesítette a hétvégét Estorilban

Nagy izgalmakkal várta a B3 Racing az Estoril futamot, azonban a szerencse most nem állt a csapat mellé. Bús Edina a teszten történt balesete után nem tudott indulni a hétvégi futamokon, Fekete Dominik pedig, miután kilökték a pályáról, a középmezőnyben tudott csak célba érni.

SEAT Leon EC: A címvédő győzött Estorilban

A start után az élre álló Pol Rosell könnyedén nyerte meg a SEAT EC első estorili versenyét, ezzel a címvédő idei első győzelmét aratta. A magyarok a 16. és a 19. helyen látták meg a kockás zászlót.