Nürburgring

A Toyota mérnökei Lexus LC-vel készülnek a Zöld pokolba

A TOYOTA GAZOO Racing bejelentette, hogy a Toyota mérnökeiből álló csapat az idei évhez hasonlóan, jövőre ismét egy Lexus LC versenygéppel indul a 47. alkalommal megrendezendő, 24 órás Nürburgringi Hosszútávú Futamon, amit a ’Zöld pokolként’ is emlegetett németországi Nürburgring versenypályán rendeznek 2019. június 20-23. között.

Elsőként driftel végig a Nürburgringen egy 900 lóerős Mustang RTR

A “Zöld Pokolként” ismert, legendás németországi Nürburgring Nordschleife versenypálya egyike a kötelező úticélnak a világ autóbolondjai számára. Ez a pálya még a tapasztalt pilóták számára is kihívást jelent.

Keszthelyi Vivien karrierje csúcsán: Abszolút másodikként zárta a szezont

A széles körben ismert magyar pilótalány kalandos szezonzárót teljesített a Nürburgringen: több ütközés vetette vissza, végül azonban minimális különbséggel megszerezte az év végi abszolút ezüstöt és a junior értékelést is megnyerte.

A BMW X3 M és X4 M a Nürburgringen melegít

A BMW M GmbH tovább bővíti nagyteljesítményű élsportolói összkerékhajtással felvértezett portfólióját: a BMW X3 M és a BMW X4 M álcázott prototípusai a DTM e hétvégi fordulóján gurultak közönség elé.

DTM: Elkopott Paffett előnye, Rast duplázott

Végigdominálta a DTM nürburgringi hétvégéjét az audis René Rast, miközben a bajnokságot vezető Gary Paffettnek egy elbaltázott kiállás után a középmezőnyből kellett felzárkóznia. Szoros a bajnokság.

Schumacher nagyon ráérzett a győzelemre

Mick Schumacher másfél szezonon át szinte semmit nem mutatott a Formula-3-ban, most azonban folyamatos, nyerő sorozatot produkál. Ennek ellenére nemigen nézi az összetett pontversenyt.

DTM: Remek csaták és Audi-győzelem a Nürburgringen

Második győzelmét szerezte címvédőként az Audi 31 éves pilótája - a német elejétől a végéig uralta az első nürburgringi versenyt, mögötte azonban nem kímélték egymást az ellenfelei.

DTM-autót vezetett Mick Schumacher

A hétszeres F1-es bajnok csemetéje első ízben kapott lehetőséget arra, hogy túraautóban is kipróbálja képességeit - a DTM első embere, Gerhard Berger elégedett volt a látottakkal.

Schumacher ebben is csúcstartó

Michael Schumacher rengeteg rekordot döntött meg aktív pályafutása során, ez igaz a hazai pályán elért győzelmek számára is. Ahogy most áll a dolog, ebben még jó ideig a csúcson is marad.

Három futamgyőzelmet ünnepelhetett az OXXO

Egyszerre két versenyszériában is sikeres volt a hétvégén az OXXO Hungary Truck Racing Team versenyzője. Magyarország egyetlen kamionversenyző csapatának pilótája, Ryan Smith 3 futamot nyert a hétvégén Nürburgringen az angol kamion-bajnokság itt megrendezett futamában, és pontgyűjtő helyeken végzett a német versenypályán szintén ekkor zajló Kamion Európa-bajnokságban is!

Kiss Norbert katasztrofális vasárnapja a Nürburgringen!

Amilyen jól sikerült a szombat, olyan balszerencsés lett a vasárnap Kiss Norbert számára a Kamion Európa Bajnokság németországi hétvégéjén.

A Kodiaq RS rekordot döntött a Nürburgringen

Sokszínűség, dinamizmus, vezetési élmény: ezek a tulajdonság forrtak össze az RS jegyeivel a Skoda új modelljében.