Mortara

DTM: Mortara Spielberg egyik nagy esélyese

Győzelemmel indította az új DTM-idényt Edoardo Mortara, s jelenleg az Audi Sport legjobbjaként a tabella harmadik helyén áll és a két következő, május 21-22-i DTM-futam egyik fő esélyese a spielbergi Red Bull Ringen.

Audi-diadal a DTM szezonnyitóján

Edoardo Mortara nagyszerű rajtjának köszönhetően rajttól a célig vezette a Német Túraautó Bajnokság első 2016-os futamát - meglepetésre egy Mercedes is odaért a pódiumra.

DTM: Első győzelmét aratta az Audi spanyolja

A pole-ból induló Miguel Molina csak a bokszkiállások idejére adta át riválisainak a vezetést, így első alkalommal diadalmaskodott a Német Túraauró Bajnokságban.

Olasz győzelem, nagyot fordult a tabella

A DTM Red Bull Ringen rendezett szombati versenye tartogatott bőven fordulatokat annak ellenére is, hogy a győzelmet a pole-ból rajtoló Edoardo Mortara szerezte meg. A pontversenyt immár Wehrlein vezeti.

DTM: Audi-Mercedes csata az időmérőn

Edoardo Mortara szerezte meg a pole-t a DTM idei ötödik versenyhétvégéjén a Red Bull Ringen. Mellőle csapattársa, Jamie Green indul majd, ám őket két Mercedes követi.

Legyőzték a DTM sztárjait Makaóban

A DTM aktuális bajnoka is a mezőnyben volt, de két kevésbé közismert Mercedes-pilóta végül még a Mr. Makaóként ismert Edoardo Mortarát is legyőzte a GT-versenyen.

Mégis versenyeznek Kínában a DTM sztárjai

A Német Túraautó Bajnokság kínai fordulóját törölték, két hete a hollandiai Zandvoortba utazott helyette a mezőny, néhányan azonban – köztük a BMW bajnoka, Marco Wittmann – ennek ellenére versenyezni fognak a Távol-Keleten.