2024. október 2. szerda

Mercedes

„Túléltem” – Hamilton letaglózva nyilatkozott

A Red Bull úgy nyert 17 másodperc előnnyel, hogy hónapok óta nem fejlesztik az autót, és ez nagyon aggasztó, mondta Hamilton, aki nem tud örülni a 2. helynek.

Wolff: Egyszer stresszeltem életemben az F1-ben, de nem ma

Russellt mai teljesítménye, Leclerc-t sportszerűsége miatt méltatta a Mercedes csapatfőnöke – győzelemként emlegeti, hogy az istálló megszerezte a konstruktőri második helyet.

Russell tudja, hogy sokszor cserbenhagyta a csapatot

Idei mindössze második F1-es dobogóját szerezte George Russell, de ez kulcsfontosságú volt, hiszen ennek köszönhetően lett második idén a Mercedes.

19/22: Verstappen nyerte az F1-es szezonzárót

A szezonzáró Abu Dhabi Nagydíjat is Max Verstappen nyerte meg, a második helyen Charles Leclerc ért célba, a dobogó harmadik fokára pedig George Russell állhatott fel.

Mercedes vs. Ferrari – kié lesz a konstruktőri második hely?

A Mercedes és a Ferrari egész éven át tartó csatájának a végére kerül ma pont. Mindössze négy pont az Ezüst Nyilak fórja.

Verstappen-pole, Hamilton- és Sainz-betli – szombati F1-es hírek

Piastri megúszta, Alonso kifakadt az időmérőre, fordított rajtrács jöhet a sprinteken, vasárnapra maradt a bajnoki döntő az F2-ben és a MotoGP-ben.

„Szerencsére ez az idei utolsó futam” – Hamilton

Abu Dhabiban sem láthattuk Lewis Hamiltont a Q3-ban: az ismét a tizenegyedik helyen záró hétszeres világbajnok elmondása szerint továbbra is kiszámíthatatlan az autó.

Wolffnak elege van már a magyarázkodásból

George Russell a második sorba kvalifikálta magát az év utolsó F1-es futamára, de nem elégedett maximálisan – csapatfőnöke, Toto Wolff meg még annyira sem.