2024. szeptember 30. hétfő

Mercedes

„A Ferrari remek munkát végez, nem bánom a döntést” – Hamilton

Helyet cserélt az aktuális F1-es erősorrendben a Mercedes és a Ferrari, de Lewis Hamilton emlékeztet, Monacóban még az olaszok nyertek. A W15 győzelmi esélyeiről is beszélt.

„Egyetlen beállítást szeret az autó” – Hamilton

A hétszeres F1-es világbajnok szerint határozottan közeledtek az élmenőkre, de további tizedekre és fejlesztésekre lesz szükségük, hogy felvegyék velük a versenyt.

Mercedes-főnök: Max jól mutatna ezüstben!

Ola Kallenius és Toto Wolff F1-es csapatvezető is beszélt Verstappen esetleges szerződtetéséről: utóbbi szerint nem tárgyalnak, de el akarják húzni a döntést.

Miért a kemény gumit választották Russellék?

Apróságokon úszhatott el a dobogója az F1-es Spanyol Nagydíjon a Mercedes pilótája szerint – ezek között volt a pocsék kemény gumi is, de megvédte a döntésüket.

Hamilton idén először dobogón: „Egy jobb rajttal…”

Dicsérte a Mercedes stratégiáját és bokszmunkáját, de a futam gyenge pontjára, rajtjára is rámutatott a Spanyol Nagydíj harmadik helyezettje. Sosem várt még ennyit két dobogó között.

Verstappen nyerte az F1-es Spanyol Nagydíjat Norris előtt

Az eltolt stratégiával sem volt esélye a McLaren britjének Barcelonában, a Red Bull világbajnoka hetedik győzelmét aratta 2024-ben. Hamilton idén először a dobogón.

„Nyolc autónak van esélye nyerni” – Norris

A pole-pozíciós mclarenes és Max Verstappen is kiélezett küzdelmet vár az F1-es Spanyol Nagydíjon – de még Lewis Hamilton is beleszólna a csatájukba.

Tűz és pole a McLarennél – szombati F1-es hírek

Riadalom és öröm Norriséknál, vége a domináns Red Bullnak, csalódott a Ferrari, Briatore üzent a kritikusainak: egy helyen a barcelonai időmérő napjának hírei.

Russell a győzelemért akar harcolni holnap

Hitt abban, hogy megvan a Mercedes tempója a rajtelsőséghez, és úgy érzi, se ő, se Hamilton nem futottak tökéletes kört a mai F1-es időmérőn.

Hamilton szerint már közel van az élmezőny

A két Mercedes a Ferrarikat megelőzve várhatja majd a spanyol futam rajtját, Hamilton-Russell sorrendben. A hétszeres világbajnok hálás a nagy fejlődésért.

Így zajlott az F1-es Spanyol Nagydíj időmérője

Vége a tét nélküli edzéseknek, jön a 2024-es szezon tizedik, szorosnak ígérkező kvalifikációja Barcelonában: kövessétek velünk az eseményeket!

Sainz századokkal az élen az időmérő előtt

A Ferrari hazai pilótája volt a leggyorsabb az utolsó tét nélküli edzésen Barcelonában, de továbbra is rendkívül szoros a csata a McLarennel, a Mercedesszel és a Red Bull-lal.