MecsekRali

Turán: 2 gyorsasági hiányzott a sikeres befejezéshez

Két gyorsaságival a vége előtt egy kicsúszással ért véget az 51. Mecsek Rali a Turán Motorsport párosa, Turán Frigyes és Bagaméri László számára.

Herczigék bevették a Mecseket, újra magyar bajnokok

Vasárnap nem nyert gyorsaságot, valamint egy alkalommal megforgott a Herczig–Bacigal páros, mégis győztek a szezon utolsó előtti raliján, valamint zsinórban harmadszor abszolút bajnokok lettek.

Magabiztos Herczig-vezetés a Mecsek Ralin

A nap hét gyorsasági szakaszából ötöt is a Herczig Norbert, Bacigal Igol duó nyert meg, így ők várhatják az élről a másnapi folytatást, megelőzve Hadik Andrásékat és Ranga Péteréket.

Turán: A java csak ezután jön

Új összeállításban vágott neki a Turán Motorsport párosa az 51. Mecsek Ralinak. A Ford Fiesta R5-ös navigátori ülésébe ugyanis Bagaméri László ült, aki korábban bajnokságot is nyert ebben a szerepben.

Herczig 20. alkalommal a Mecsekben

Három hónapos szünet után a Mecsekben folytatódik az idei Magyar Országos Rallye Bajnokság. Az előttünk álló hétvégén érdemes lesz ellátogatni a Pécs környékére, hiszen az előrejelzések szerint nem csak gyönyörű idő vár ránk, de kiélezett csatára, fantasztikus izgalmakra és hatalmas élményre van kilátás.

Első hazai versenyén az új autójukkal Botka Dávidék

A horvátországi győzelem után egyből eldöntötte a Botka Rally Team versenyzője, hogy az 51. Mecsek Rali lesz a következő futam, ahol elindulnak a Skoda Fabia R5-ös autójukkal. A 44.Croatia Ralin elért tempót szeretné a pécsi pályákra is átmenteni Dávid és akkor a hazai közönség is szép és gyors autózást láthat a főként külföldön versenyző csapattól.

Új izgalmak várnak ránk a Mecsekben

Az idei bajnokság utolsó előtti futama előtt áll Balogh Jani és Holczer Dani, a helyszínt pedig az őszi pompájába öltöző Mecsek biztosítja. A sárguló falevelek szépségük mellett nehézséget is rejtenek magukban, hiszen a nedves aszfaltra hullva könnyen megviccelhetik a versenyző párosokat.

Kurtos: Szeretnének átgurulni a céldobogón

Parasznya után a Mecsek Ralin csatázik a Kurtos Róbert – Szegedi Máté kettős. Úgy néz ki a Mitsubishi lóerői előkerültek, míg Máté külföldi versenyeken tapasztalatot gyűjtött. Egy feladatot tűztek ki hétvégére, átgurulni a céldobogón.

Kibékülnének az ózdi eredménnyel Pécsett

Az LP Winner Motorsport versenyzői maximálisan felkészülve várják Magyarország legpatinásabb versenyének, az 51. Mecsek Ralinak a hivatalos tesztjét - ahol végre, több hónapos hazai szünet után újra itthon versenyezhetnek.

Kazár Miklós: Emlékezetes premierre vágyom!

A meglehetősen hosszúra nyúlt szünet után a Mecsekben folytatódik a 2017-es bajnoki szezon a Pro Racers párosa számára. Kazár Miklós és navigátora, Ferencz Ramón igencsak feldobottan érkezik Pécsre, ugyanis most debütál az új autójuk, és a hétvégi Mecsek Ralin szeretnének igazán emlékezetes teljesítményt nyújtani a Ford Fiesta R5-ös volánja mögött…

Vizelli Legendre cseréli a Mecseket

Ismét külföldre készül a Korda Racing közönségkedvenc versenyzőpárosa, Vizelli Károly és Vizelliné Jobbágy Éva, tizenöt rali világbajnok társaságában, részt veszt az idén Colin McRae emléke előtt tisztelgő Rally Legenden.

Az 51. Mecsek Ralival folytatódik az idei ORB

Hosszú, közel három hónapos szünet után folytatódik a 2017-es Országos Rallyebajnokság, mégpedig Magyarország legtradicionálisabb versenyével, a legendás Mecsek Ralival. Idén 51. alkalommal indulnak a raliversenyzők, hogy összemérjék tudásukat a Mecsek kanyargós aszfaltútjain.