2024. október 2. szerda

McLaren

Ki lesz Verstappen kihívója az USA Nagydíjon?

A pole-ban a Ferrari, de a versenytempó gyengébbnek tűnik, a sprinten a Mercedes volt a fő üldöző, a McLarentől pedig nem láttuk még mindent. Van esély a hatodik helyről induló F1-es világbajnok ellen?

Verstappen forgás után a sprintpole-ban

Az SQ2-ben megpördült, de ezúttal már nem tudták legyőzni a hollandot, aki Leclerc-t és Hamiltont megelőzve zsebelte be a rajtelsőséget az austini sprintre.

Piastri: Néhol van tapadás, máshol semmi

A McLaren jó tempója és csapattársa második helye ellenére Oscar Piastri csak a tizedik rajtpozíciót szerezte meg. Az aszfaltra panaszkodik az ausztrál.

Norris úgy érzi, bennük volt a pole

Előzetesen nem számítottak ilyen eredményre, mégis újabb elszalasztott lehetőségről beszélt a McLaren pilótája az F1-es USA Nagydíj második rajthelye után.

A csapaton belüli folytonosság a kulcs a McLarennél

A Ferrarinál tanultakat is alkalmazza a McLarennél Andrea Stella csapatfőnök, aki jövőre a topcsapatokkal való küzdelmet tűzte ki az istálló céljául.

Retro – Akiről sosem tudjuk meg, hogy mennyire jó

Születésnapját ünnepli Heikki Kovalainen, akinek ugyan sikerült tartania magát a finnek kimagasló eredménysorozatához, ám száznál több futama ellenére is nehéz megítélni, hogy túl sokat, vagy túl keveset ért el képességeihez mérten az F1-ben.

F1-Archív: Nem ünnepelheti meg a vb-címet Hamilton?

Nem lesz New Jersey Nagydíj, Rosberg boldog, hogy legyőzte hétszeres bajnok csapattársát, Massa nem él piszkos trükkökkel, Prost védi Schumachert és ellenzi a tankolást. Ezek voltak október 19. Formula-1-es hírei.

Horner-reakció, Ferrari-trailer – szerdai F1-es hírek

Ricciardo készen áll, apja szerint Stroll csak balszerencsés, Verstappen „húzna egy Rossit”, hölgyversenyzőt igazolt a McLaren: egy helyen a nap hírei.

Ricciardo visszatér, új éllovas a MotoGP-ben – szombat

Daniel Ricciardo megerősítette, hogy az USA-ban visszatér az AlphaTauri csapatához kézsérülését követően, Jorge Martin átvette a vezetést Bagnaiától a MotoGP-ben.

„Majd belehaltam, hogy Oscar nem versenyzett” – Webber

Oscar Piastri menedzserét, Mark Webbert megviselte a 2022-es év, amikor versenyülés nélkül maradt a tehetséges ausztrál pilóta.

Verstappen: A McLarené most a legjobb pilótapáros az F1-ben

Az előző két hétvégén három kettős dobogót is szerző McLaren pilótapárosát dicsérte az immár háromszoros világbajnok Max Verstappen.