Makaó

Zengőék szárnyalnak a boldogságtól

„Nem kell repülő, haza repülünk magunktól” – ezzel a címmel jelent meg a Zengő Motorsport összefoglalója Makaóból, miután Michelisz Norbi behúzta a hőn áhított világbajnoki negyedik helyet.

A végén jött a dráma – Michelisz negyedik!

Bár sokáig úgy tűnt, hogy Tiago Monteiro stílusosan, győzelemmel lesz a legjobb Honda-pilóta, az utolsó körben mindent elbukott. Rob Huff nyert a Ladával, Michelisz negyedik a bajnokságban.

Lopez nyert, Michelisz második Makaóban

Michelisz Norbi a második helyen zárta az első futamot Makaóban, ezzel feljött az összetett negyedik helyére a gyári Hondák elé. Pechito Lopez idei tizedik győzelmével rekordot döntött.

Makaó GP: Bitter remek teljesítménnyel 18.

Stuart Easton nyerte a 48. Macau Grand Prix-t, Michael Rutter lett a második, Martin Jessopp pedig a harmadik. Hazánk utcai harcosa, Bitter Sándor nagyszerű teljesítményt mutatott be, tavalyi helyezésén egyet javítva a 18. helyen fejezte be az igen megterhelő tizenkét kört.

Makaó GP: Svéd pole az Eb-menők előtt

A holnapi kvalifikációs versenyre az ötödik Makaó Nagydíján induló Felix Rosenqvist szerezte meg a pole-t az Európa-bajnokság első négy helyezettjét megelőzve. Verstappen büntetéssel ötödik.

Citroen 1-2-3, mögöttük Michelisz

Idén tizenkettőből hetedik alkalommal is Jose Maria Lopez nyerte a WTCC időmérőjét, így a pole-ból kezdheti meg karrierje első makaói versenyét. Michelisz negyedik a három Citroen mögött.

A Citroen és a Honda a mezőny előtt

Magyar idő szerint péntek hajnalban megrendezték az idei WTCC-szezon utolsó szabadedzését. Michelisz Norbi ezúttal csak hatodik lett, de Yvan Mullert még így is megelőzte. Lopez mindenkinél gyorsabb.

Makaó - Az utolsó koránkelés

Minden bizonnyal az év utolsó autósportos hajnali ébredését kell megejtenünk ezen a hétvégén a WTCC makaói eseményeinek apropóján.

Makaó: Verstappen és Ocon nincs az első ötben

A jövőre már az F1-ben szereplő Max Verstappen és az F3 Európa-bajnoka, Esteban Ocon is elmaradt az előzetes várakozásoktól a makaói F3-as hétvége első időmérő edzésén.

Makaó: Pazar formában Michelisz és a Honda

A WTCC zárófordulójának hajnali tesztjét Michelisz Norbi nyerte, majd az első szabadedzésen három Honda végzett az első négy helyen – csak a világbajnok választotta el őket.

Michelisz Norbert hatalmas küzdelemben az összetett negyedik helyért

Utolsó állomásához érkezett a 2014. évi FIA Túraautó-világbajnoksága, hiszen vasárnap Makaó utcáin rendezik meg a sorozat idei 23-24. fordulóját. Michelisz Norbert, a Zengő Motorsport versenyzője arra készül, hogy összetettben a negyedik helyen végezzen.

TC1-es Chevy-t vezet a spanyol visszatérő

Pepe Oriola idei egyetlen WTCC-hétvégéjét fogja teljesíteni Makaóban, a tervekkel ellentétben azonban a TC2-es alkategória helyett TC1-es autóval indulhat, amely egy kiugró eredményre is esélyt adhat.