Magyar Nagydíj

Exkluzív: Ilyen egy csapatmegbeszélés Alonsóval

Mike Krack a Formula.hu-nak elárulta, hogy miként zajlik egy csapatmegbeszélés Fernando Alonso társaságában az Aston Martinnál.

„Imádom Magyarországot” – Hamilton

Lewis Hamilton több mint két év után élhette át ismét az F1-ben való győzelem érzését Silverstone-ban, és rendkívül jó érzésekkel érkezik Magyarországra.

Domenicali példaként beszélt a Hungaroringről

Az F1 vezérigazgatója pozitív példaként emelte ki a Hungaroringet, amikor a versenynaptárat érintő esetleges változásokról kérdezték.

Exkluzív: Időpontot cserél a Magyar és a Belga Nagydíj

Helyet cserélhet a 2023-as F1-es menetrendben a Hungaroring és Spa-Francorchamps – tudta meg a formula.hu.

Wolff: Még nem ünnepelhetünk

Bár Lewis Hamilton és George Russell is dobogóra állhatott a Hungaroringen, a Mercedes csapatfőnöke továbbra is igyekszik reális maradni. Toto Wolff szerint ez a hétvége több tanulsággal is szolgált.

Vettel: Szórakoztató futamom volt

Élvezte a Hungaroringen futott utolsó versenyét Sebastian Vettel. A négyszeres világbajnok látványos csatákat vívott, és nyolc pozíciót javítva pontot szerzett a Magyar Nagydíjon.

Binotto az autó hibáira panaszkodott

Bár ismét nyerő helyzetben volt a Ferrari, ezúttal a rossz stratégia miatt vesztették el a futamgyőzelmet, ám a csapatfőnök szerint egy másik probléma is felütötte a fejét a Hungaroringen.

Hamilton: A hűvösebb idő kedvezett nekünk

Kiváló futamot teljesített a Mercedes hétszeres világbajnoka. Lewis Hamilton a hetedik pozícióból ért fel a dobogóra, és véleménye szerint egy jobb időmérővel ennél többet is elérhetett volna.

Ez történt a Magyar Nagydíj első szabadedzésén

Az első gyakorlással kezdetét veszi a 37. Magyar Nagydíj hétvégéje a Hungaroringen. Tartsanak velünk, és kövessük együtt a pénteki nap eseményeit!

Hamilton nagy tisztelettel beszélt Vettelről

Miután Sebastian Vettel bejelentette visszavonulását, a Mercedes pilótája egy rövid üzenetben kívánt sok sikert a négyszeres világbajnoknak, melyben elismerően szólt a német versenyzőről.

Ocon: Jó érzés lesz visszatérni Budapestre

Esteban Ocon már nagyon várja, hogy ismét hazánkban versenyezzen, hiszen tavaly a Hungaroringen szerezte meg karrierje első futamgyőzelmét. A francia pilóta elárulta, mindig is élvezte a pályát.

Eladó Schumacher egyik ikonikus autója

Eladásra kínálják azt a versenyautót, mellyel 1998-ban Michael Schumacher a Hungaroringen egy emlékezetes győzelmet aratott. A Magyarországon győztes példányt egy privát eladótól lehet megvenni.