Loeb

WTCC: Norbi három statisztikában az élen

Megbízhatóság terén nem volt párja Michelisz Norbinak az idei WTCC-szezonban: a magyar versenyző egyszer sem esett ki, nem kapott büntetést, s holtversenyben övé a legtöbb pontszerzés is.

A volt F1-es pilóta jégen is a leggyorsabbak között

E hétvégén, Andorrában rendezték a legendás francia jégverseny, az Andros Trophy 2014/2015-ös kiírásának 3. és 4. fordulóját. Az első futam a címvédő Jean-Phillipe Dayraut, míg a második a korábban F1-es nagydíjat is nyert Olivier Panis győzelmét hozta.

Lopez: Eleinte mindig közös fotót akartam Loebbel

Jose Maria Lopez, a WTCC idei bajnoka elismeri, a szezon elején furcsa volt számára együttdolgozni Sebastien Loebbel, hiszen a rali fiatalkori kedvelőjeként hosszú ideig rajongói szemmel tekintett a francia legendára.

Autosport: Michelisz a 3. legjobb volt idén

Az Autosport magazin a szezon végén hagyományosan rangsort állít fel a különböző szériák legjobb versenyzőiről. Michelisz Norbi a WTCC-sek közt még előrébb végzett, mint a bajnoki pontversenyben.

Loeb és felesége nyerte a Rallye du Var-t

A nehéz időjárási körülmények sem fogtak ki a Loeb házaspáron, akik győztesként ünnepelhettek a Rallye du Var zárónapján. Sebastien és Severine Loeb egy magabiztos autózással zártak az élen egy Citroen DS3-as WRC-vel.

Hivatalos: Loeb újra WRC-futamon indul

A Citroen hivatalosan is megerősítette, hogy a kilencszeres ralivilágbajnok Sebastien Loeb egy verseny erejéig visszatér a WRC-be – természetesen Daniel Elena oldalán.

Sebastien Loeb csapata indul a WTCC-ben

A Citroen hármasa változatlan marad jövőre, de ennél érdekesebb hír, hogy két privát C-Elysée is lesz a mezőnyben, amelyeket a Sebastien Loeb Racing készít fel.

Citroen 1-2-3, mögöttük Michelisz

Idén tizenkettőből hetedik alkalommal is Jose Maria Lopez nyerte a WTCC időmérőjét, így a pole-ból kezdheti meg karrierje első makaói versenyét. Michelisz negyedik a három Citroen mögött.

Sebastien Loeb visszatér a WRC-be?

Több külföldi forrás is arról számolt be, hogy a kilencszeres ralivilágbajnok, Sebastien Loeb rajthoz állhat a 2015-ös szezon nyitányán, a Monte-Carlo Ralin.

Sebastian Loeb visszatér a WRC-hez

Hivatalosan is megerősítették, hogy Sebastien Loeb is részt vesz november végén a részben a Monte-Carlo Rali pályáin zajló Rallye du Var-n, sőt most már azt is tudjuk, hogy Citroen DS3 WRC-vel szállhat versenybe.

Most már biztos: Az idén Citroen-pilóta lesz a WTCC bajnoka

A pekingi Goldensport Park Circuit-on zajlott az elmúlt hétvégén a FIA Túraautó Világbajnokság kilencedik találkozója. Három pilótának sikerült a dobogóra állnia a Citroen Total csapatból: az első futamon Yvan Muller és José Maria López, a másodikon Sébastien Loeb ért el kiváló eredményt.