2024. október 8. kedd

KissNorbert

Kiss Norbi visszatért a szimulátorhoz

Ismét szimulátor elé ült Kiss Norbi, a műfaj korábbi világbajnoka, aki később hatszoros magyar bajnok autóversenyző és Európa bajnok kamionversenyző lett. Igaz, ezúttal egy barátja meghívására és csak egy délutánra - ráadásul versenyautó helyett repülőgép szimulátorokon tesztelte reflexeit.

Kiss Norbi: Minden képzeletet felülmúlt a szezon első fele

Kiválóan sikerült a címvédő Kiss Norbert számára a Kamion Európa-bajnokság 2015-ös idényének első fele: a magyar versenyző eddig minden helyszínen növelte a pontversenybeli előnyét, így már 71 egység az előnye a legközelebbi üldözőjével szemben. Az Oxxo Racing alább közzétett videójában maga a pilóta értékeli a szezon eddigi alakulását.

Mátyás király, pizzasütés, a jet ski és a macskák

Mégis hogy jönnek ezek össze, és ki jelenti közöttük a kapcsolódási pontot? Annyit segítünk, hogy hazánk jelenlegi egyik legeredményesebb autóversenyzőjéről van szó. Megfejtés a cikkben.

Kiss Norbi magasan a tabella élén a szezon felénél

Miután 2014-ben Kiss Norbi megnyerte a Kamion Európa-bajnokságot, az idei év célkitűzése - a szeptemberi Hungaroringi futam megrendezése mellett - csakis a címvédés lehetett.

Kovács Ákossal driftelt Kiss Norbi kamion Európa-bajnok

Alig két hónap múlva szeptember 5-6-án Magyarországra érkezik a Kamion Európa-bajnokság és Fesztivál. Kiss Norbi Európa-bajnokunk Kovács Ákossal melegített a nagy összecsapásra a Kiskunlacházi Repülőtéren.

Kiss Norbi már hungaroringi lázban ég

Kiss Norbert öles léptekkel halad a címvédés felé az FIA Kamion Európa-bajnokságban. Elmondása szerint eddig jól alakultak a dolgok, várja a hazai futamot, amelyet idén szeptemberben rendeznek meg.

Kiss Norbi: földön vízen, levegőben?

Számos győztes futam után és a várva várt hungaroringi Kamion Európa-bajnoki versenyhétvége előtt Kiss Norbinak is jár egy kis pihenés.

SEAT: Kiss Norbi ütközött, Bús Edina 13. lett

Szombati 4. helye után a vasárnap nem sikerült jól Kiss Norbi számára a SEAT León Eurocup ausztriai fordulóján: a beugróként induló pilóta már az első körben ütközött és kiesett.

SEAT Leon: Kiss Norbert jött, látott és 4. lett

Az 5. helyről induló Kiss Norbert a 4. pozícióban zárta beugróként a SEAT León első ausztriai futamát, nem sokkal elmaradva a dobogós helyezésektől. A többi magyar közül Szabó Zsolt a 16., Bús Edina a 20., Fekete Dominik a 25. helyen végzett, míg a versenyt a bajnokságban most debütáló Loris Hezemans nyerte. Az összetett élén Stian Paulsen utolérte Pol Rosellt.

Kiss Norbi ismét a B3 Racing Seat színeiben

Most hétvégén a Red Bull Ringen három Cup Racerrel indul a B3 Racing. Bús Edina és Fekete Dominik mellett Kiss Norbi csatlakozik a versenycsapathoz.

Kiss Norbi: Két pole, két győzelem a Nürburgringen

A Nürburgringen már pénteken megrendezték az időmérőt, amin az OXXO Racing-Axxyss Motorsport pilótája, Kiss Norbi volt a leggyorsabb, így ő rajtolhatott a pole pozícióból szombat reggel, az első futamon.

Kiss Norbert ezt is tökéletesen lekottázta

A Nürburging korábban nem fogadta a kegyeibe a magyar kamionost, ám ezen a hétvégén az Oxxo Truck Race Team Eb-címvédőjének nem akadt ellenfele a német pályán. Kiss Norbert vasárnap is szárnyalt.