Kazár

Kazár Miklós: Idén a verseny a fontos számomra

Úgy tűnik, számos érdekesség és nagy csata várható az idei, 17. alkalommal megrendezendő Szilveszter Rallin. A december 27-29. közötti évbúcsúztató versenyen több korábbi bajnok is rajthoz áll. Kazár Miklós ugyan valamennyi szakaszon más navigátorral indul, ám ezúttal versenyezni és győzni szeretne.

A Télapó kedvencei: a 2015-ös Mikulás Rali

Nagyszerű, stabil teljesítménnyel szerezte meg a Turán-Zsiros páros a 2015-ös Mikulás Rali első helyét Kazár Miklósék előtt, akiket délelőtt műszaki gondok hátráltattak. A harmadik helyen Maticsék „családi autója” zárt.

Herczig Norbert a 2015-ös magyar bajnok

Balszerencsésen alakult a Kassa Rali a skodás Herczig Norbert számára, aki 11-ből 8 szakaszt megnyert, egyet elrontott, emiatt viszont összetettben sem végzett a legjobb tíz között. Ennek ellenére, hiába nyert legközelebbi ellenfele, övé a magyar bajnoki cím.

Kassa: Herczigék a bajnoki cím küszöbén

Hét gyorsasági szakasszal megkezdődött a Kassa Rali, ahol Herczigék magabiztos vezetésre tettek szert, amivel holnap be is biztosíthatják bajnoki címüket – az abszolútban a WRC-kkel harcolnak.

Kazár Miklós: „Elsőrangú teszt volt számunkra”

Úgy tűnik, 2015-ben tényleg képtelen egy zavartalan versenyt végigcsinálni Kazár Miklós. A Maximmun Racing Team versenyzője és navigátora, Ferencz Ramón ezúttal a 2015-ös Stefani Baranya Kupán állt rajthoz, melyen a meghívásos versenyen egészen addig fölényesen vezetett valamennyi gyorsaságit megnyerve, amíg egy technikai hiba miatt fel kellett adniuk a küzdelmet. Kazár Miklós elmondta, kizárólag a pozitívumokkal szeretne foglalkozni, így a jövő hétvégi, Kassa Rallye előtt elsőrangú tesztnek bizonyult a verseny a számukra.

Herczigék a szakaszok felét megnyerve győztek

A Herczig Norbert–Igor Bacigal kettős nyerte a rali ob második versenyét, a Miskolc Ralit, míg a második-harmadik hely sorsa csak az utolsó pillanatban dőlt el minimális különbséggel.

Miskolc Rali: Négy szakasz, négy győztes

Krózserék, ifj. Tóthék, Herczigék és Kazárék is nyertek egy-egy szakaszt a Miskolc Rali délelőtti programjában, így a verseny nagyon szoros, csak 5,3 másodperc választja el az első négy helyezettet.

Miskolc Rali: Kazárék remekül kezdtek

A nemrég egy quadversenyen felkartörést szenvedő Kazár Miklós volt a leggyorsabb a 21. Miskolc Rali péntek esti prológján – szombaton 12 gyorsaságit rendeznek az ORB második versenyén.

Így esett el Kazár a miskolci quadversenyen

Az előző három év abszolút magyar ralibajnoka, Kazár Miklós az elmúlt hétvégén a miskolci salakpályán rendezett quad-track versenyen indult, ahol az egyik futamban ütközött egy riválisával és felborult.

Bizonytalan Kazár indulása a Miskolc Ralin

A Magyar Rali elmúlt három esztendejének abszolút bajnoka, Kazár Miklós egy Miskolcon rendezett quad versenyen balesetet szenvedett. A Maximmun Racing Team pilótája Húsvét vasárnap eltörte a karját, amit a helyi kórházban sikeresen megműtöttek.

Kazár Miklós: Csere a jobb egyben

A Magyar Rallye elmúlt három esztendejének abszolút bajnoka, Kazár Miklós idén már nem Szőke Tamással áll majd rajthoz. Az itinert 2015-ben a régi új navigátora, Ferencz Ramón diktálja majd a Maximum Racing Team versenyzőjének. A páros célja nem más, minthogy zsinórban megszerezze a negyedik bajnoki címet.

Kazár: Csúszkálós, látványos évzáró a terv

A hazai ralis társadalom a Hungaroringen búcsúzik a 2014-es esztendőtől. A hagyományos Szilveszter Ralon hozzávetőleg 250 páros vág neki a hét mért szakasznak, ebből is látszik, hogy a szakágban bőven van tartalék a jövőre nézve.